Zrecenzowano: 8 września 2019

wszystko super na wysokim poziomie,pokoje bardzo ładne,jedzenie pyszne,hotelowe baseny czyste,atmosfera super rodzinna,obsługa hotelowa na wysokim poziomie,wszyscy uśmiechnięci,służą pomocą na każdym kroku.było superowo

Dziękujemy, jnapor880520
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Jest nam niezmiernie miło, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzyli nas Państwo decydując się na rezerwację w naszym obiekcie. Cieszymy się, że zarówno standard hotelu jak i jakość obsługi spełniły Państwa oczekiwania.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Zrecenzowano: 8 września 2019

Wszystko właściwie zawarłam w tytule.Jedyna skucha pokój który otrzymaliśmy całkowicie mijał się z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami.Bardzo nieprzyjemne pierwsze wejście do pokoju.Po interwencji pani Elżbiety Markowskiej ciąg dalszy pobytu na piątkę z plusem.Pokoj widok położenie czystość wyżywienie atrakcje......itd itd .Polecamy .

Dziękujemy, 66jenny66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel piękny i czysciutki.... Miejsce położenia wręcz idealne... Pobyt nad morzem okazał się wyjątkowo udany.... A jesli chodzi o moją osobę to basen na dachu był moim faworytem w hotelu Radisson.... Polecam gorąco☺

Dziękujemy, vforma780479
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drodzy Goście,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam bardzo miło, że czas spędzony w Radisson Blu Resort w Świnoujściu był bardzo udany. Zapraszamy serdecznie ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Z wyrazami szacunku,
Radisson Blu Resort Guest Relation

Zrecenzowano: 3 września 2019

Przyjazny rodzinie Hotel,perfekcyjne polozenie .wspaniala sala zabaw z opieka dla dzieci:)oraz aquapark w podziemiach Hotelu...
Sniadania sa urozmaicone ,to juz nasz Drugi pobyt w tym Hotelu.
Hotel ma zasluzone 5 Gwiazdek

Dziękujemy, Agnieszka K

Szanowna Pani Agnieszko,

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 1 września 2019

Doskonała lokalizacje obiektu, świetne udogodnienia i atrakcje. Hotel przyjazny dzieciom. Komfortowe warunki pokojowe. Duże łóżko. Bardzo przyjazny i uprzejmy personel. Wyjątkowy widok z kawiarni na 13p. Poza tym strefa saun wyjątkowo urozmaicona, hit sauna solankowa.

Dziękujemy, annasz324

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim komentarzem dotyczącym hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że Pani pobyt był bardzo udany, a atrakcję naszego hotelu spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że bedziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Z wyrazami szacunku,
Radisson Blu Resort Guest Relation