Świnoujście
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wszystko właściwie zawarłam w tytule.Jedyna skucha pokój który otrzymaliśmy całkowicie mijał się z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami.Bardzo nieprzyjemne pierwsze wejście do pokoju.Po interwencji pani Elżbiety Markowskiej ciąg dalszy pobytu na piątkę z plusem.Pokoj widok położenie czystość wyżywienie atrakcje......itd itd .Polecamy .

Dziękujemy, 66jenny66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel piękny i czysciutki.... Miejsce położenia wręcz idealne... Pobyt nad morzem okazał się wyjątkowo udany.... A jesli chodzi o moją osobę to basen na dachu był moim faworytem w hotelu Radisson.... Polecam gorąco☺

Dziękujemy, vforma780479
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Drodzy Goście,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam bardzo miło, że czas spędzony w Radisson Blu Resort w Świnoujściu był bardzo udany. Zapraszamy serdecznie ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 3 września 2019

Przyjazny rodzinie Hotel,perfekcyjne polozenie .wspaniala sala zabaw z opieka dla dzieci:)oraz aquapark w podziemiach Hotelu...
Sniadania sa urozmaicone ,to juz nasz Drugi pobyt w tym Hotelu.
Hotel ma zasluzone 5 Gwiazdek

Dziękujemy, Agnieszka K

Szanowna Pani Agnieszko,

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 1 września 2019

Doskonała lokalizacje obiektu, świetne udogodnienia i atrakcje. Hotel przyjazny dzieciom. Komfortowe warunki pokojowe. Duże łóżko. Bardzo przyjazny i uprzejmy personel. Wyjątkowy widok z kawiarni na 13p. Poza tym strefa saun wyjątkowo urozmaicona, hit sauna solankowa.

Dziękujemy, annasz324
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim komentarzem dotyczącym hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że Pani pobyt był bardzo udany, a atrakcję naszego hotelu spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że bedziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo sympatyczny hotel, miła obsługa, pyszne jedzenie, doskonałe położenie hotelu. Miejscowość bardzo ładna -świetne trasy rowerowe,szeroka. plaża, fajne knajpki.Jednym słowem-udany urlop.Polecam!!!

Dziękujemy, podroznik1236

Drodzy Goście,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu oraz podzielenie się z nami swoim komentarzem. Taka opinią jest z całą pewnościa marzeniem każdego hotelarza. Zapraszamy serdecznie ponownie i pozdrawiamy ze słonecznego Świnoujścia.