Świnoujście
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel piękny i czysciutki.... Miejsce położenia wręcz idealne... Pobyt nad morzem okazał się wyjątkowo udany.... A jesli chodzi o moją osobę to basen na dachu był moim faworytem w hotelu Radisson.... Polecam gorąco☺

Dziękujemy, vforma780479
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Drodzy Goście,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Jest nam bardzo miło, że czas spędzony w Radisson Blu Resort w Świnoujściu był bardzo udany. Zapraszamy serdecznie ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 3 września 2019

Przyjazny rodzinie Hotel,perfekcyjne polozenie .wspaniala sala zabaw z opieka dla dzieci:)oraz aquapark w podziemiach Hotelu...
Sniadania sa urozmaicone ,to juz nasz Drugi pobyt w tym Hotelu.
Hotel ma zasluzone 5 Gwiazdek

Dziękujemy, Agnieszka K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowna Pani Agnieszko,

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 1 września 2019

Doskonała lokalizacje obiektu, świetne udogodnienia i atrakcje. Hotel przyjazny dzieciom. Komfortowe warunki pokojowe. Duże łóżko. Bardzo przyjazny i uprzejmy personel. Wyjątkowy widok z kawiarni na 13p. Poza tym strefa saun wyjątkowo urozmaicona, hit sauna solankowa.

Dziękujemy, annasz324
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim komentarzem dotyczącym hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że Pani pobyt był bardzo udany, a atrakcję naszego hotelu spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że bedziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo sympatyczny hotel, miła obsługa, pyszne jedzenie, doskonałe położenie hotelu. Miejscowość bardzo ładna -świetne trasy rowerowe,szeroka. plaża, fajne knajpki.Jednym słowem-udany urlop.Polecam!!!

Dziękujemy, podroznik1236

Drodzy Goście,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu oraz podzielenie się z nami swoim komentarzem. Taka opinią jest z całą pewnościa marzeniem każdego hotelarza. Zapraszamy serdecznie ponownie i pozdrawiamy ze słonecznego Świnoujścia.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel godny polecenia, personel i obsługa bardzo miła i pomocna. Widok z 9 piętra wspaniały, w samym centrum, przy plaży. Śniadania i kolacje urozmaicone i bardzo smaczne. Na sniadaniach restauracja pełna, robi się tłoczno, trzeba czekać w kolejce np. po naleśniki czy przy ekspresach do kawy, jednak stolików nie brakuje i bufet jest uzupełniany na bieżąco. Na kolacjach zdecydowanie spokojniej. Dla amatorów ryb i owoców morza pyszne krewetki, kalmary i rozmaite dania z ryb. Pokoje bardzo ładnie urządzone, wygodne łóżka, klimatyzacja działa bardzo sprawnie (trzeba tylko pamiętać aby zamykać drzwi tarasowe, ma czujnik), w całym hotelu zakaz palenia, włącznie z balkonami, dla mnie na plus. Pokoje mogłyby być lepiej sprzątane, wykładzina w sypialni nie była odkurzana albo bardzo słabo odkurzana, o balkonie nie wspomnę, po sprzątaniu nadal pozostało szkło po zbitym kieliszku i piasek. Poza tym super. Polecam Aquapark, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dziękujemy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, natipaul87

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations