Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo sympatyczny hotel, miła obsługa, pyszne jedzenie, doskonałe położenie hotelu. Miejscowość bardzo ładna -świetne trasy rowerowe,szeroka. plaża, fajne knajpki.Jednym słowem-udany urlop.Polecam!!!

Dziękujemy, podroznik1236
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Drodzy Goście,

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu oraz podzielenie się z nami swoim komentarzem. Taka opinią jest z całą pewnościa marzeniem każdego hotelarza. Zapraszamy serdecznie ponownie i pozdrawiamy ze słonecznego Świnoujścia.

Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel godny polecenia, personel i obsługa bardzo miła i pomocna. Widok z 9 piętra wspaniały, w samym centrum, przy plaży. Śniadania i kolacje urozmaicone i bardzo smaczne. Na sniadaniach restauracja pełna, robi się tłoczno, trzeba czekać w kolejce np. po naleśniki czy przy ekspresach do kawy, jednak stolików nie brakuje i bufet jest uzupełniany na bieżąco. Na kolacjach zdecydowanie spokojniej. Dla amatorów ryb i owoców morza pyszne krewetki, kalmary i rozmaite dania z ryb. Pokoje bardzo ładnie urządzone, wygodne łóżka, klimatyzacja działa bardzo sprawnie (trzeba tylko pamiętać aby zamykać drzwi tarasowe, ma czujnik), w całym hotelu zakaz palenia, włącznie z balkonami, dla mnie na plus. Pokoje mogłyby być lepiej sprzątane, wykładzina w sypialni nie była odkurzana albo bardzo słabo odkurzana, o balkonie nie wspomnę, po sprzątaniu nadal pozostało szkło po zbitym kieliszku i piasek. Poza tym super. Polecam Aquapark, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dziękujemy, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, natipaul87
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wybranie Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz podzielenie się komentarzem na temat pobytu. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Jest nam bardzo miło, że wystawiona ocena jest tak wysoka. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym Hotelu był bardzo udany. Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Radisson Blu Resort, Świnoujście Guest Relations

Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo fajne miejsce, wspaniały basen na dachu, gdzie pływajac widzi się piękna panorame Świnoujścia. Na dachu jest również oszklony poķój wypoczynku oraz sauna. Do aqua parku, przechodzi sie z hotelu. Przemiła sympatyczna obsługa, szczególne podziękowania dla Pana Michała z recepcji:). Rowery można przechować w parkingu podziemnym:). Kawiarnia na 13 piętrze, zwłaszcza wieczorem i spacer po balkonie wywołuje wspaniałe emocje:)..serdecznie polecam:).

Dziękujemy, acelin268605

Drodzy Goście,

Dziekujemy za wybranie naszego hotelu. Jest nam bardzo miło, że personel, lokalizacja oraz atrakcję Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie. Również pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Był to nasz pierwszy pobyt w Świnoujściu. Hotelem byliśmy mile zaskoczeni, a głównie uprzejmością personelu. Obserwując z boku niektóre sytuacje obsługa musi mieć stalowe nerwy (i miała) przy obsłudze niektórych nowobogackich polskich (!) gości. Hotel usytuowany przepięknie, czysty, pokoje komfortowe z wieloma półkami, szufladami i wieszakami. Bardzo podobała mi się możliwość nie korzystania ze zmiany pościeli - w domu nie zmieniam jej codziennie i jeśli mogę w ten sposób choć w małym udziale przyczynić się do ochrony środowiska to chętnie biorę w tym udział.
Mieliśmy pobyt HB - tutaj naprawdę nie mogę znaleźć nic do czego mogłabym się przyczepić. Uprzejmość obsługi, jakość, brak kolejek, różnorodność posiłków, owoce - wszystko na wysokim poziomie. I co dla mnie najważniejsze .... kawa świeżomielona. Byliśmy miesiąc temu w Radisson w Londynie i niestety tej nam rano do śniadania brakowało. Co prawda trafiały się osoby, którym mało co pasowało: a to jedna osoba przed nią korzysta z ekspresu (nie ważne, ze na sali było ich 5), a to nie mogła znaleźć dużej łyżki, to jeden pan, który musiał 30 sek. poczekać na wymianę pojemnika z zupą co powodowało w nim frustrację..... Była też codziennie Pani, która miała przy sobie kilka dużych pojemników na jedzenie i picie, które pakowała po śniadaniu do pełna i po kolacji do pełna. Niestety niektórym się wydaje, że jak dostali 500+ i zaczęło być ich stać na pobyty w 5* hotelech to etykietę i zasady mogą mieć w ........, a personel hotelowy to ich służba, a nie pracownik. Zresztą ta sama pani jednego dnia przez pół godziny podczas śniadania rozmawiała na pół sali przez telefon komórkowy (sic).
Pomijając zachowania tych poszczególnych osób reszta była na bardzo wysokim poziomie.

Dziękujemy, OKaz2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że personel naszego Hotelu spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszamy oraz pozdrawiamy w imieniu całego zespołu hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Standard hotelu zachwyca. Śniadania przepyszne, dosłownie wszystko i dla wszystkich. Dostępność Aquaparku rewelacja, basen na 14 piętrze bajka. Pobyt bardzo udany, jeszcze do tego trafiona pogoda. Poza tym lokalizacja. Jeszcze raz polecam , szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, aboble659392

Szanowni Goście,

Dziękujemy za miły komentarz dotyczący pobytu w Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję do tego by gościć Państwa ponownie. Zapraszamy oraz pozdrawiamy serdecznie ze słonecznego Świnoujścia.