Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo fajne miejsce, wspaniały basen na dachu, gdzie pływajac widzi się piękna panorame Świnoujścia. Na dachu jest również oszklony poķój wypoczynku oraz sauna. Do aqua parku, przechodzi sie z hotelu. Przemiła sympatyczna obsługa, szczególne podziękowania dla Pana Michała z recepcji:). Rowery można przechować w parkingu podziemnym:). Kawiarnia na 13 piętrze, zwłaszcza wieczorem i spacer po balkonie wywołuje wspaniałe emocje:)..serdecznie polecam:).

Dziękujemy, acelin268605
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Drodzy Goście,

Dziekujemy za wybranie naszego hotelu. Jest nam bardzo miło, że personel, lokalizacja oraz atrakcję Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu spełniły Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie. Również pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie.

Radisson Blu Resort Guest Relation

Zrecenzowano: 1 września 2019

Był to nasz pierwszy pobyt w Świnoujściu. Hotelem byliśmy mile zaskoczeni, a głównie uprzejmością personelu. Obserwując z boku niektóre sytuacje obsługa musi mieć stalowe nerwy (i miała) przy obsłudze niektórych nowobogackich polskich (!) gości. Hotel usytuowany przepięknie, czysty, pokoje komfortowe z wieloma półkami, szufladami i wieszakami. Bardzo podobała mi się możliwość nie korzystania ze zmiany pościeli - w domu nie zmieniam jej codziennie i jeśli mogę w ten sposób choć w małym udziale przyczynić się do ochrony środowiska to chętnie biorę w tym udział.
Mieliśmy pobyt HB - tutaj naprawdę nie mogę znaleźć nic do czego mogłabym się przyczepić. Uprzejmość obsługi, jakość, brak kolejek, różnorodność posiłków, owoce - wszystko na wysokim poziomie. I co dla mnie najważniejsze .... kawa świeżomielona. Byliśmy miesiąc temu w Radisson w Londynie i niestety tej nam rano do śniadania brakowało. Co prawda trafiały się osoby, którym mało co pasowało: a to jedna osoba przed nią korzysta z ekspresu (nie ważne, ze na sali było ich 5), a to nie mogła znaleźć dużej łyżki, to jeden pan, który musiał 30 sek. poczekać na wymianę pojemnika z zupą co powodowało w nim frustrację..... Była też codziennie Pani, która miała przy sobie kilka dużych pojemników na jedzenie i picie, które pakowała po śniadaniu do pełna i po kolacji do pełna. Niestety niektórym się wydaje, że jak dostali 500+ i zaczęło być ich stać na pobyty w 5* hotelech to etykietę i zasady mogą mieć w ........, a personel hotelowy to ich służba, a nie pracownik. Zresztą ta sama pani jednego dnia przez pół godziny podczas śniadania rozmawiała na pół sali przez telefon komórkowy (sic).
Pomijając zachowania tych poszczególnych osób reszta była na bardzo wysokim poziomie.

Dziękujemy, OKaz2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że personel naszego Hotelu spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie. Serdecznie zapraszamy oraz pozdrawiamy w imieniu całego zespołu hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Radisson Blu Resort Guest Relation

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Standard hotelu zachwyca. Śniadania przepyszne, dosłownie wszystko i dla wszystkich. Dostępność Aquaparku rewelacja, basen na 14 piętrze bajka. Pobyt bardzo udany, jeszcze do tego trafiona pogoda. Poza tym lokalizacja. Jeszcze raz polecam , szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, aboble659392

Szanowni Goście,

Dziękujemy za miły komentarz dotyczący pobytu w Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję do tego by gościć Państwa ponownie. Zapraszamy oraz pozdrawiamy serdecznie ze słonecznego Świnoujścia.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Kolejny raz jesteśmy super zadowoleni z pobytu w tym wyjątkowym hotelu. Przepiękne widoki, wysoki standard obsługi, przestronne pokoje, wyżywienie bardzo dobre. W dodatku sporo atrakcji na pobyt z dziećmi (aquapark, Kids Play).
Na pewno to nie była nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, dolesz616181

Szanowni Goście,

Dziękujemy za ponowny wybór hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że Państwa pobyt był bardzo udany, a atrakcję, udogodnienia oraz personel hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Naturalnie zapraszamy po raz kolejny, liczymy na to, iż już niebawem będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie w imieniu całęgo zespołu RBRS.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Proszę przeczytać całość ankiety

Nie jest moim celem udzielać Państwu wskazówek i porad bo nie działam pro bono.

Tu jednak w pewnym sensie "wymuszacie" Państwo opinie zaznaczając, że Twoja recenzja musi zawierać minimum 200 znaków

Dziękujemy, mmwierzgon

Dziękujemy za komentarz oraz podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu RBRS.

Z poważaniem,