Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Kolejny raz jesteśmy super zadowoleni z pobytu w tym wyjątkowym hotelu. Przepiękne widoki, wysoki standard obsługi, przestronne pokoje, wyżywienie bardzo dobre. W dodatku sporo atrakcji na pobyt z dziećmi (aquapark, Kids Play).
Na pewno to nie była nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, dolesz616181
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relation, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowni Goście,

Dziękujemy za ponowny wybór hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że Państwa pobyt był bardzo udany, a atrakcję, udogodnienia oraz personel hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Naturalnie zapraszamy po raz kolejny, liczymy na to, iż już niebawem będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie.
Pozdrawiamy serdecznie w imieniu całęgo zespołu RBRS.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Proszę przeczytać całość ankiety

Nie jest moim celem udzielać Państwu wskazówek i porad bo nie działam pro bono.

Tu jednak w pewnym sensie "wymuszacie" Państwo opinie zaznaczając, że Twoja recenzja musi zawierać minimum 200 znaków

Dziękujemy, mmwierzgon

Dziękujemy za komentarz oraz podzielenie się swoją opinią. Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu RBRS.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel jest bardzo ładny . Umiejscowiony w bardzo dobrym miejscu . Wyżywienie na bardo wysokim standarcie a to świadczy o tym że jest bardzo dobry kucharz . Pokoiki sa w miare dobre tylko troszkę za małe i łazienka też malutka . Telewizja jak na ten standart to powinna byc z lepszym odbiorem . Pościel jest wymieniana co 2 dni i to jest extra . Pokojowe są przemiłe jak i cały personel hotelowy . pobyt 1 godzinny na dobę to troszke za mało .

Dziękujemy, 597miro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie opinii.
Jest nam niezmiernie miło, że nie zawiedliśmy zaufania, którym obdarzyli nas Państwo decydując się na rezerwację w naszym obiekcie. Cieszymy się, że zarówno standard hotelu jak i jakość obsługi spełniły Państwa oczekiwania.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie!

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Bardzo miły pobyt, wspaniały odpoczynek na 14 pietrze (basen, jacuzzi, sauna, bar). Bogate śniadania. piękne widoki z kawiarni na 13 pietrze, z leżaków przy basenie na 14 piętrze i z pokoju.
Klimatyzacja w pokoju trochę słabo działa, ale był upał ponad 30 stopni.
ogólnie ; bardzo fajnie spędziliśmy czas i odpoczęliśmy: pełny relaks .

Dziękujemy, mgroch235134

Drodzy Goście,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią dotycząca pobytu w Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Cieszymy się, że czas spędzony w naszym hotelu był bardzo udany. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję gościć Państwa ponownie. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel miły,czysty,nowoczesny,przyjazny dzieciom.Swietny aqua park,przyjazny kids club. Bardzo miły pobyt.Sniadanie urozmaicone,bardzo smaczne,świeże produkty.Lokalizcja idealna,tuż przy samej plaży.Polecam

Dziękujemy, AnnaMianna

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za wybranie hotelu Radisson Blu Resort. Jest nam bardzo miło, że czas spędzony w naszym hotelu był udany. Cieszymy się, że serwowane przez nas śniadania spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie. Zapraszamy i pozdrawiamy ze Świnoujścia.