Zrecenzowano: 11 maja 2019

Jedyny minus to zbyt mała ilość obsługi podczas dużego obłożenia gości w hotelu, co najbardziej uwidaczniało się podczas śniadań... ogólnie polecam. Odwiedziłam hotel po raz drugi i jeszcze z pewnością do niego wrócę, choć cena dość wygórowana...

Dziękujemy, Fearless08962513087
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relations., Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

Dziękujemy za ponowne wybranie Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Przepraszamy za niedogodności podczas śniadania. Oczywiście czekamy na Panią ponownie. Zapraszamy serdecznie.

Zrecenzowano: 8 maja 2019

hotel rewelacyjny, bardzo miła obsługa, śniadania na bardzo wysokim poziomie, rewelacyjne jacuzzi na dachu i basenik, blisko morze i deptak, z pokoju przepiękny widok na zachodnie wybrzeże. Prawie same plusy gdyby nie obiady - których nie polecam. Hotel polecam wszystkim na rodzinny odpoczynek. Można odpocząć.

Dziękujemy, Mobile41140250717

Szanowna Pani Beato,

Dziękujemy za wybranie Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Jest nam bardzo miło z powodu wysokiej oceny. To dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu widok jest tak wspaniały. Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Blokada na karcie na 6 tys zł. Na koniec pobytu pobrana należna kwota 4765 zł, ale blokada nie została zniesiona. To jakiś cyrk! W samym hotelu zamówione jedzenie do pokoju przez super aplikację - czekaliśmy 2h 15min. Od hotelu 5-gwiazdkowego trzeba wymagać.

Dziękujemy, Roam46220870953
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RBRS_Swinoujscie, Radisson Blu Resort Guest Relations, Radisson Blu Resort, ŚwinoujścieOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybranie hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Każdy komentarz oraz opinia są dla nas bardzo ważne. Przepraszamy za niedogodności związane z zamówionymi daniami. Jest nam bardzo przykro, iż nie spełniliśmy Pana oczekiwań w pełni. Mamy nadzieje, że w przyszłości otrzymamy ponownie szansę na poprawę. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu RBRS.

Radisson Blu Resort Guest Relations

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Rewelacyjny hotel polecam. Czysto, smaczne jedzonko, bardzo miła obsługa. Piękne widoki za oknem. Pokoje bardzo dobrze wyposażone łóżka wygodne. Bardzo udany urlop. Pewnie jeszcze tam wrócimy. Polecam ten hotel.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Discover46648738486

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybranie hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu oraz bardzo miły komentarz dotyczący pobytu. Państwa opinia jest marzeniem każdego hotelarza. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy ponownie oraz pozdrawiamy ze Świnoujścia.

Zrecenzowano: 7 maja 2019

Wypoczynek , Hotel w bardzo dobrym położeniu z bardzo dużą ilością miejsc na zaparkowanie auta bardzo wygodne i czyste pokoje z widokiem na morze ,bardzo dobre śniadania . Hotel godny polecenia , napewno tam wrócę !!!

Dziękujemy, Adventure64059696832

Dzień dobry,

Dziękujemy za wybranie hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu.
Dziękujemy również za bardzo miły komentarz. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa wymagania. To prawda, że widok na świnoujską plaże oraz Morze Bałtyckie jest fantastyczny i pozostaje na długo we wspomnieniach. Oczywiście czekamy na Państwa ponowną wizytę w naszym hotelu.
Pozdrawiamy serdecznie oraz życzymy wszystkiego najlepszego ze Świnoujścia.