“Pyszna pizza i makron”
Restauracja Rucola — recenzja

Restauracja Rucola
Nr 18 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Restauracja Rucola to miejsce stworzone z pasij do gotowania i odwiecznej miłości do Włoch. Najwyższej jakości makarony, steki, oraz pizza na cienkim cieście z pieca opalonego drewnem zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających smakoszy. Rezerwacje, Ogródek, Miejsca siedzące, Obsługa kelnerska, krzesła, alkohol, Bar, Wino i piwo, Płatność gotówka, bezpłatna sieć Wi-Fi
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny byliśmy w rucoli, pyszna pizza a zwłaszcza ich ciasto, makaron tez bardzo dobry, dziś jedzenie podane wyjątkowo szybko.

Dziękujemy, adamrJ5662RO

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

W restauracji tej jesteśmy 3. raz. Za każdym razem było pysznie :) Makaron bianco pollo to poezja :) polecam. A ciasto do pizzy - jedno z lepszych, jakie jadłam. Pizza alla pera, z gruszką, gorgonzolą i karmeliziwaną cebulą po prostu wyśmienita

1  Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Atmosfera spoko. Duży ruch co oczywiste w sierpniu. Zamówiliśmy pizze Napoli. Sama pizza niezbyt bogata ale ciasto od pizzy mmmm jedno z najlepszych. Polecam miejsce. Warto zajrzeć i spróbować tego ciasta

Dziękujemy, Kelso1986
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jestem częstym gościem i restauracja trzyma poziom. Jak dla mnie smacznie i dobre produkty. Polecam wszystkim co lubią dobre i włoskie jedzenia

Dziękujemy, Marisa754
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pizza fatalna
Makarony przegotowane i tłuste, polędwiczki trzeba by szukać lupą
Zupa włoska sama woda z vegetą troszkę pieczarek i ziemniaków dramat
Ogólnie nic nie było smaczne a zamówiliśmy 6 dań
Na nic bym tam nie wróciła
Asortyment piwa bardzo ubogi
Nie polecam

Dziękujemy, Kasia L

Restauracja Rucola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rucola? Podziel się wrażeniami!