“desery na miarę dużego łasucha ;)”
Plażowa Cafe — recenzja

Plażowa Cafe
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromne, smakowite desery lodowe i olbrzymie porcje ciasta zaspokoiły nasz apetyt na słodkości ceny bardzo przystępne, wiec każdy będzie mógł sobie pozwolić na niemałą rozpustę obsługa bardzo przyjazna i z uśmiechem, serdecznie polecamy ☺️

Dziękujemy, Maria S

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na deser i kawę. Miła atmosfera, na obsługę nie mogliśmy narzekać. Desery smaczne, ceny standard.

Dziękujemy, 659filips
Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Grzane wino najgorsze z mozliwych. Kwasne, rozwodnione i bez aromatu. Wybitny kwach do tego cena 16 zl. Obsluga nawet nie chce wziac za to odpowiedzialnosci i pomimo uwag kasuje cala cene. Do tego brudne, poplamione kanapy. Nie ma przyjemnosci aby tam przesiadywac. A kiedys bylo tak przyjemnie☹️

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 148zuzannag
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa tragiczna. W pustym lokalu po 55 min nie otrzymałem jedzenia więc zrezygnowałem i o smaku nic nie napisze

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Rafał D
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa to jakiś dramat , nie znają podstaw prawidłowej obsługi klienta . Niestety mimo dobrego jedzenie , więcej tam nie wrócę .

NIE POLECAM !

Termin wizyty: październik 2018
4  Dziękujemy, 391karolinam

Plażowa Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Plażowa Cafe? Podziel się wrażeniami!