“Warto tak jadać”
A Morze Las — recenzja

A Morze Las
Nr 16 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 8 września 2019

Do restauracji trafiłem przed sezonem szukając lokalu nad woda i z tarasem. Miejsce przyjemnie i z widokiem na cumujące statki. Menu ciekawe, zgodne z nazwa lokalu - czyli głównie potrawy z dziczyzny, ale dla pragnących zjeść bardziej klasycznie znajdzie się to, co trzeba. Co ciekawe , dodatki do potraw dobrane sa z duża starannością - placki do dorsza, domowe i przysmażane kluski do mięs itp.
Akurat trafiłem chyba na właściciela i tak zachwalał długo marynowany udziec z sarny (jelenia?) ,a że akurat mięso mi pasowało to wybrałem.
Danie genialne, olbrzymia porcja mięsa, pyszne kluski, wielki karmelizowany burak, kapelusze leśnych grzybów i miska sosu grzybowego. Gratis domowe buraczki. Zjadłem całośc bez zupy i deseru bo więcej już nie można. Pyszne. Brawo kucharz. Lokal polecam.

Dziękujemy, Andrzeju-podrozniku

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Podróżujemy dużo po naszym kraju. Jeśli mamy możliwość (okazjonalnie lubimy dobrze zjeść) zaglądamy do restauracji po rewolucjach.
Zatem bycząc się z końcem wakacji w Świnoujściu poszliśmy zjeść do "A Morze Las". Ślad po Pani Gesler nikły - w karcie widnieje kisiel z leśnych owoców wg. P. Gesler. Miła kelnerka wytłumaczyła nam, że zmienił się właściciel i obsługa.
Zamówiliśmy przystawkę z przegrzebek - nigdy nie jedliśmy (droga, ale smaczna),
zupę rybną - niezwykle bogata i przepyszna,
chłodnik z mango - niespodziewanie dobry (mniam, mniam),
kotlet schabowy z dzika z czątkami ziemniaków - porcja dla drwala (połowę zabraliśmy na kolację,
dorsz z sosem z grzybów leśnych na plackach ziemniaczanych - rewalacyjny smak sosu,
no i nie mogłem sobie podarować kiślowego deseru - ledwo zmieściłem w brzuszku, ale warto było - jakość produktów i smak super.
Zapłciliśmy sporo 177 zł (było jeszcze piwo i napój), ale wrto było.
W tle muzyka jazzowa, na dobrym poziomie. Obsługa bardzo miła.
Polecam na randki i ekskuzywny obiad w dobrym towarzysztwie.

Dziękujemy, logik-LR
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa chowder 10/10. Dorsz na plackach w sosie grzybowym 10/10. Obsługa bardzo miła. Czuć, że w kuchni była M.Gessler, bo smaki kompletne i dania złożone. Polecamy.

Dziękujemy, Rodefek
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy Tu z Tripa w ślad za recenzjami i się nie pomyliliśmy. Duże porcje. Przystępne ceny. Smaczne potrawy

Dziękujemy, wroziom
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem - w dwóch innych które braliśmy pod uwagę nie było miejsca. Ale to był szczęśliwy traf. Obsługa bardzo miła, a jedzenie rewelacyjne. Kotlet schabowy z dzika z orzechami włoskimi wprost rozpływal się w ustach. Dorsz na plackach ziemniaczanych z sosem grzybowym - poezja. Paluszki rybne robione na miejscu- syn również pałaszował ze smakiem ;). Szczerze polecamy !

Dziękujemy, Kaczor69

A Morze Las — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w A Morze Las? Podziel się wrażeniami!