Zapisz
Świnoujska stawa.

Do stawy prowadzi nabrzeżny falochron stanowiący deptak dla turystów. Fajne miejsce , obok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 października 2020
Agata L
Łódź, Poland
Warto zobaczyć

Miejsce z fajnymi widokami i mozliwością zobaczenia wpływających/wypłaywających statków/okrętów z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2020
WlodekWlodek

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spacer, nasz syn wyszalal się za wszystkie czasy. Obowiązkowa atrakcja,jak się jest w Świnoujściu. Piękne widoki, można odpocząć obserwując fale, wiatrak, nabrzeże.

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na poranny wybieg.
Park, plaża, falochron - polecam
W parku można biegać ścieżkami parę kilometrów i się nie budzi. Do tego sporo atrakcji militarnych i przyrodniczych.

Dziękujemy, M3854USmariuszk
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Ładny beton z wybrzuszeniami i różną gramaturą. Można chodzić boso. Fajny widok na wpływające promy. Duży ruch ze względu na "wiatrak". Oczywiście sam wiatrak jest recenzowany gdzie indziej choć nie wszyscy "recenzenci" się zorientowali. Aż dziw bierze że TA pozwala dodawać takie "atrakcje"

1  Dziękujemy, MHx400
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Wiatrak Symbol Świnoujścia
Jest to miejsce gdzie każdy turysta będący w Świnoujściu powinien dotrzeć. .

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, prezes12
Zrecenzowano: 1 października 2018

Codziennie chodziłam z siostrą na falochron. Tam siadałyśmy na kamieniach i rozkoszowałyśmy się widokiem morza, cudnej szerokiej plaży i pięknym białym wiatrakiem. Niezapomniane chwile, każdemu polecam spacer brzegiem morza do wiatraka.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, ELŻBIETA H