“Dorsz- masakra”
Propaganda Gastro Bar — recenzja

Propaganda Gastro Bar
Nr 42 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy dziś pierogi ( pierwszy raz dostaliśmy z bigosem), a dorsz... masakra, suchy, niesmaczny, a grillowany kurczak to grila na pewno nie widział. Za obiad dla 3 osób 100 zł i niestety nie było to smaczne

Dziękujemy, 45sylwiaj

Zrecenzowano 11 maja 2019

Uważajcie na nową barmankę Ukrainkę - sprawdzajcie rachunki - nabija na kasę towar, który nie był zamawiany i jeszcze się kłóci, tylko chyba nie pamięta, że są kamery, a ty jesteś jeszcze o godzinie, gdzie jesteś ze znajomymi jedynymi klientami - ja opłacałem rachunki i zamawiałem, więc nie było możliwości, że coś zostało pomylone - bardzo dawno nie trafiłem na podobny rodzaj mentalności, jeżeli chodzi o sklep, bar, obsługę etc.

3  Dziękujemy, Luk B
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Weszłam na chwilę żeby wypić irlandzkie piwo z kija i.. Skończyłam z przeogromną porcją frytek stekowych za 12 zł. Miejsce ma klimat, burgery wyglądały przepysznie a do tego Murphys za 10zl :)

Dziękujemy, Honorata S
Zrecenzowano 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na spotkanie ze.znajomymi. Można spędzić czas w super klimacie. Bardzo polecam każdemu kto nie byl.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, JerzySkorupski
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce żeby spędzić trochę czasu przy piwku czy czymś mocniejszym że znajomymi. Dodatkowo można zjeść pyszne pierogi, burgera. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 797marianj

Propaganda Gastro Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Propaganda Gastro Bar? Podziel się wrażeniami!