“Smacznie i niedrogo”
Restauracja Osada Club — recenzja

Restauracja Osada Club
Nr 18 wśród 113 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Mila atmosfera. Nieduzy lokal z przytulnym wystrojem i swiezymi kwiatami na stole mimo zimy.
Stoliki oddzielone od siebie daja duz intymnosc.
Jedzenie poprawne, dobrze przyprawione, estetycznie podane.
Golonka bez chrupiacej skorki, ale generalnie w porzadku.
Ceny umiarkowane.
Miejsce przyjazne dla psow ( nieduzych jak zaznaczono nam przy wejsciu).

Dziękujemy, KasiaDerewicz

Zrecenzowano 19 stycznia 2018

Obsługa przyjemna, jedzenie przepyszne, atmosfera w lokalu dobra. czas oczekiwania świadczy o tym , że potrawy są szykowane na bieżąco. Posiłek mój składał się z dorady z masłem czosnkowym- dawno takiej dobrej ryby nie jadłam. polecam.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 26 listopada 2017

Jedzonko pycha. Jest świeżo i smacznie i ceny ok. W lokalu przyjemny wystrój i pięknie pachnie jedzonkiem. Wątróbka soczysta, godna polecenia. Schabowy XXL i karkówka również smaczne. Placek po węgiersku porcja jak dla drwala i naprawdę smaczne. Zawsze tam wracamy. Jedyny minus mało stolików.

Dziękujemy, mientka
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pierogi pyszne placki ziemniaczane 3 w zestawie ale wielkie również pyszne. Pierś grilowana w sosie serowym pycha.Ja wybrałem żurek oraz polędwiczki w sosie grzybowym rewelacja surówka także przepyszna i świeża. Bardzo miłe zaskoczenie weszliśmy bo padał deszcz i taka niespodzianka.Porcje bardzo obfite zupę z drugim daniem ledwo ogarnęłem.Cenny również przystępne.Bardzo polecam

Dziękujemy, Kamil251
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017

Jedno, co nas zaskakuje i to bardzo: na obecne 10 recenzji "Osady" tylko jedna jest w języku ojczystym. A to o tyle dziwne, że naprawdę można się tam najeść za rozsądne pieniążki! :-)

I tym oto akcentem zaczynamy naszą kolejną recenzję, tym razem nasz wybór padł na bardzo kolorowo udekorowaną tawernę "Osada Pub". Pierwsze, co trzeba pochwalić to świetna lokalizacja - lokal jest usytuowany nad samym deptakiem, przez co można sobie suto podjeść po długim spacerze. Z zewnątrz knajpka zachęca gościa sporą ilością ozdobników - ktoś włożył w to swego czasu naprawdę dużo pracy. My byliśmy oczywiście zdecydowani już wcześniej - Partnerka zawsze ma rozpisany wstępny rekonesans w kajeciku. ;-)

Wzięliśmy żeberka z kluseczkami śląskimi i kapustą smażoną oraz filecik z kurczaka w sosie serowym z wuchtą surówki i sporą porcją ćwiartek ziemniaczanych.

Wielce sobie chwaliliśmy przyniesione jedzonko! Porcje spore. zdecydowanie warte swojej ceny i w zasięgu portfela każdego wędrowca. Jednym słowem - bardzo udany posiłek nam się trafił! :-)

Na obsługę również nie powiemy złego słowa, było tak jak oczekiwaliśmy - powyżej średniej krajowej. Dziewczyna bardzo uprzejma, nikt nas nie atakował agresywnym kulinarnym marketingiem. ;-)

Polecamy zdecydowanie "Osadę" wszystkim zainteresowanym obiadkiem w bardzo przyzwoitej cenie. No i piszcie ludziska te recenzje w naszym kochanym polskim języku, bo ...wstyd! ;-)

1  Dziękujemy, 5oku

Restauracja Osada Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Osada Club? Podziel się wrażeniami!