Plaża Miejska Świnoujscie
Zapisz
Najpiękniejsza plaża w Polsce

Piękna, szeroka plaża. Doskonała na spacery brzegiem morza. Na plaży ustawione bary, w których... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 października 2020
walbrzyszanka
Wałbrzych
Szeroka i piękna plaża w Świnoujściu

Plaża w Świnoujściu jest szeroka i czysta . Jesienne spacery są fantastyczne. Położenie w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 października 2020
Agata L
Łódź, Poland

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do plaży nie dojechaliśmy, bo kolejka na prom była na dwa kilometry. A Szkoda. Przy wjeździe na prom dzika chmara komarów.

Dziękujemy, iza_z_bydgoszczy
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża czysta, szeroka, niezbyt tłoczno. Jednym słowem dobry standard. Jest gdzie pospacerować wida w miarę czysta (w porównaniu do zatoki gdańskiej to bardzo czysta). Polecam

1  Dziękujemy, Michel-mrc
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez dwóch zdań najpiękniejsza plaża w Polsce. Ekstremalnie szeroka, czysta, z coraz bogatszą infrastrukturą, poza centrum nie jest zatłoczona i dostępna samochodem co ważne dla osób niepełnosprawnych. POLECAM.

1  Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest ok, dosyć czystą, dobrze utrzymana ogólnie jest porządek. Nawet w czasie długiego weekendu nie ma takiego wielkiego tłoku (pogoda też ma swoje zaslugi), dobre wrażenie robi deptak nad samym morzem.

Dziękujemy, Q7l
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakochaliśmy się w tym miejscu! Niesamowite wrażenie robi wiatrak wyłaniający z daleka. Mieliśmy szczęście, ponieważ dotarliśmy tam jakim dzikim szlakiem nad brzegiem morza, mijalismy całe stada mew, kaczek i meduz,oglądalismy statki. Prawdziwy klimat morza, polecamy!

Dziękujemy, annahM4438TZ