Najpiękniejsza plaża

Jesienna plaża jak dla mnie najpiękniejsza. Szeroka, śliczny piasek, łabędzie, muszelki, mewy... Przeczytaj więcej

Martuska77
Bardo, Polska
Zdecydowanie w ścisłej czołówce

Jak w temacie. W zasadzie nie ma co więcej recenzować. Jeśli nie najlepsza to zdecydowanie w... Przeczytaj więcej

Miniu M

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża czysta, szeroka, niezbyt tłoczno. Jednym słowem dobry standard. Jest gdzie pospacerować wida w miarę czysta (w porównaniu do zatoki gdańskiej to bardzo czysta). Polecam

1  Dziękujemy, Michel-mrc
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez dwóch zdań najpiękniejsza plaża w Polsce. Ekstremalnie szeroka, czysta, z coraz bogatszą infrastrukturą, poza centrum nie jest zatłoczona i dostępna samochodem co ważne dla osób niepełnosprawnych. POLECAM.

Dziękujemy, Flem19
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest ok, dosyć czystą, dobrze utrzymana ogólnie jest porządek. Nawet w czasie długiego weekendu nie ma takiego wielkiego tłoku (pogoda też ma swoje zaslugi), dobre wrażenie robi deptak nad samym morzem.

Dziękujemy, Q7l
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakochaliśmy się w tym miejscu! Niesamowite wrażenie robi wiatrak wyłaniający z daleka. Mieliśmy szczęście, ponieważ dotarliśmy tam jakim dzikim szlakiem nad brzegiem morza, mijalismy całe stada mew, kaczek i meduz,oglądalismy statki. Prawdziwy klimat morza, polecamy!

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Co do plaży w Świnoujściu to zgadzam się w dużej części z opinią MHx400.
Plaża jest bardzo ładna, tzn:szeroka, jak na takie miejsce bardzo czysta, i z idealną głębokością wody dla rodzin z małymi dziećmi (długi płytki brzeg)
Co do gęstości ludzi to,...co kto lubi :) My z żoną i dzieciakami zdecydowanie wolimy spokój i trochę przestrzeni, dlatego wybieraliśmy plaże w rejonie granicy z niemcami. Tam już było o wiele luźniej i spokojniej niż przy hotelach i głównych wejściach. Podsumowując, jak ktoś lubi tłok, bary i głośną muzykę to powinien kierować się na główne wejścia, a jak ktoś lubi większy luz i spokój musi kierować się na wejścia bliżej granicy z naszymi sąsiadami.

2  Dziękujemy, Pathon11