“Tego baru nie polecam.”

Bar Mleczny Słonecznik
Nr 106 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedzenie nie wyglada na swieze po calym dniu lezenia w podgrzewaczach. Ale najbardziej zrazily mnie te muchy, ktore lazily po jedzeniu a juz nie dopuszczalne dla mnie byly te niedomyte i tluste sztucce lezace w rzekomo czystych pojemnikach.

Dziękujemy, Renata J

Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny jak na deptaku czyli bardzo wysokie, fasola rozgotowana,ziemniaki wodniste,kurczak bez rewelacji,
Nie polecam tej restauracji.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Mar M
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Surówki czekają cały dzień na talerzu na skonsumowanie. Ceny niezadowalające, jak na jakość serwowanych dań. Krupnik bardzo ok.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 494micha_s
Zrecenzowano 5 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Czysto, bardzo smacznie, miła obsługa, przystępne ceny. Serdecznie polecam. Najlepszy bar w Świnoujściu.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Bartłomiej Ł
Zrecenzowano 11 października 2016

Taka trochę gar-kuchnia. Trzymane w bemarach jedzenie da się zjeść ale nic nadzwyczajnego tam nie znajdziecie. Z braku laku może być

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Michal_Jurczynski

Bar Mleczny Słonecznik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Słonecznik? Podziel się wrażeniami!