“Niepozorny Zefirek”
Kawiarnia Zefirek — recenzja

Kawiarnia Zefirek
Nr 75 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: Najstarsza kawiarnia w mieście, z tradycją od 1978 roku.
Opis: Najstarsza kawiarnia w mieście, z tradycją od 1978 roku.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Trochę na uboczu z dala od promenady mieści się mała kawiarenka, która oferuje podstawowe kawiarniane menu z lodami i kawą na czele. Atutem tego miejsca jest mały tłok, możliwość wypicia kawy na zewnątrz. Miła i sympatyczna obsługa a do tego ceny bardziej przystępne niż w kawiarniach na promenadzie.

Dziękujemy, Wiesław G

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Kawa tzw mrożona w najgorszym wydaniu, ktoś nie ma pojęcia o tym napoju. Tu serwują rozwodnioną zimną kawę z gałką lodu i śmietaną ,i to za jedyne aż 14 zł.
Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, Małgorzata J
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarni i restauracji jest dużo w Świnoujściu i tych i przytulnych i mniej przytulnych,do milusich zalicza się Kawiarnia Zefirek,przepyszne lody ,ciasta , było bardzo miło,wystrój również,po prostu z Żonà byliśmy zadowoleni ,pozdr.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Joannaf362u
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018

Kawiarnia znajduje się w dość bliskiej odległości przed promenadą. Jest to miłe klimatyczne miejsce z bardzo miłą obsługą. Jeśli chodzi o wystrój i podawane desery czas zatrzymał się tu w latach 80-tych tych. Mimo to wszystko co zamówiłem było pyszne i bardzo smaczne. Dobra kawa ,lody,desery oraz ciasta sprawiły że przy każdej okazji lubię tam wracać.. Miejsce to znajduje się przy drzewach co sprawia że w gorące dni jest tam cień. Sympatyczne uśmiechnięte kelnerki dopełniają miłej atmosfery. Co ważne,kawiarnia nie jest przy samej promenadzie więc łatwo tu o wolne miejsce. POLECAM.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, veh0
Zrecenzowano 18 lipca 2017

Pyszcze ciasta i miła obsługa. Polecam smaki dnia- szczególnie serniki na zimno. Miła obsługa, która uczciwie doradzi przysmak.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, dorotan1950

Kawiarnia Zefirek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Zefirek? Podziel się wrażeniami!