“Pierogi... ”

Pierogowo Odlotowo U Marzenki
Nr 32 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Farsz dobry, ale słabo doprawiony, ciasto niedobre!
Strasznie grube, bez smaku. Niestety drugi raz pierogów nie wezmę, a szkoda bo pierogi kocham :). Jak dla mnie ciasto do pierogów powinno być cienkie, delikatne, łączące smak z farszem i bez jajka(chociaż mogę się mylić, ale podejrzewam że ciasto jest z zoltkiem)
Obsługa i ceny bardzo na plus!
Może spróbuję krokietow czy innych dań i zmienię zdanie.

Dziękujemy, oliviazalevska

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skromne miejsce, a dokładnie trzy stoliki przed lokalem, ale za to jedzenie jest przepyszne! Pierogi z truskawkami to mistrzostwo :) Porcja kosztuje 15zl. Polecam, wroce tam na pewno! ☺️

Dziękujemy, czesterka
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do pierogarni trafiliśmy przypadkiem. Zamawiając oczekiwaliśmy raczej małych porcji - sześć pierogów to niewiele - ale nic bardziej mylnego! Pierogi są ogromne, przepyszne i w rewelacyjnie dużym wyborze! Jedliśmy z mięsem, leniwe, barszczyk, paszteciki z mięsem i gołąbki, a na zamówienie przeurocza Pani właścicielka zrobiła dla nas pierogi z wiśniami! Wyszliśmy zachwyceni i porządnie najedzeni. Jesteśmy fanami lokalu, menu i fantastycznej obsługi!

Dziękujemy, Hanna R
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Mały niepozorny punkcik tuż obok parku Chopina,w drodze z plaży do portu to miły przystanek. Ceny przystępne jak na Swinoujscie, wyroby na wynos tańsze. Bardzo smakowały mi naleśniki, pierogi z jagodami i knedle. Pierogi ruskie niestety były po prostu nie do zjedzenia tak były ostre. Trochę za grube ciasto do pierogów. Ale warto spróbować

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Hannamka
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dałbym max, bo żarcie naprawdę super. Jednak organizacyjnie to jedno wielkie dno. Obsługa nie wie kto co zamówił, przez co na zamówienie czekaliśmy ponad 20minut. Wystrój jak po tornadzie albo tuż przez „sklep likwidujemy”.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, dominikr924

Pierogowo Odlotowo U Marzenki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogowo Odlotowo U Marzenki? Podziel się wrażeniami!