“miła obsługa, dobra kawa i ciasto”
Spot Cafe — recenzja

Spot Cafe
Nr 68 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 5 września 2019

byliśmy tu dwa razy, zawsze desery były bardzo smaczne i świeże, kawka wyborna, dziękujemy! na pewno odwiedzimy ponownie

Dziękujemy, asiaschulzy

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyborna kawa w kubkach jakich nie znajdziecie w żadnej kawiarni czy restauracji. Ciasto.... Tego się nie da opisać, trzeba spróbować.
Jeśli chodzi o obsługę... jak się chcecie do czegoś przyczepić to zacznijcie od siebie.
JA TU JESZCZE WRÓCĘ.

Dziękujemy, Renatka-Ch
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam kawę w kawiarni spotkamy ją na deptaku w Świnoujściu jest przepyszna Jest bardzo sympatyczna obsługa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, googielo
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, miło, fajny klimat, dobra kawa i ciasto, bardzo miła obsługa, ceny dość wysokiepolecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, d0r0tkag
Zrecenzowano 25 stycznia 2019

Zamówiliśmy z mężem i dziećmi gofry...były dobre, ale owoce trochę mało słodkie. Co prawda zima nie sprzyja do wielkiego wyboru owoców, jednak inne kawiarnie były w tym temacie lepiej przygotowane. Mimo wszystko polecam!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, izasicinska

Spot Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Spot Cafe? Podziel się wrażeniami!