Świnoujście

“Ceny średnie to i jakość średnia”
Restauracja Muszla — recenzja

Restauracja Muszla
Nr 100 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa sprawna, miejsce czyste, jakość jedzenia średnia ,adekwatna do cen.Ogólnie lokal bez klimatu, taki na szybki obiad podczas zwiedzania. ( Polecam zupę rybną, była bardzo smaczna ).

Dziękujemy, Turysta177

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o aspekt kulinarny było ok obiadek bez szału jednak cena uczciwa - jak to w życiu musi być jakieś ale mianowicie chodzi o pana klozetowego chociaż nie wiem czy zasłużył aby zwracać się do niego na pan zwykły bandyta jako gości okradł nas bezczelnie na 4 złote za siku jako dżentelmen nie kłóciłem się ale niesmak pozostał.

1  Dziękujemy, kapitoPernambucano
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po prostu masakra! Szkoda czasu i pieniędzy. Typowy byle jaki lokal, których pełno w Polsce. Jadłam najgorszego w życiu kotleta schabowego, którego teoretycznie nie można zepsuć. A jednak.... Magda Gessler miałaby używanie. Nie mam nic więcej do dodania!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Akrasoj
Zrecenzowano 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wbrew opiniom z zeszłego roku weszłyśmy tu z dziećmi i każdy znalazł coś dla siebie. I to w przystępnych cenach. Obsługa bardzo sprawna, młodzi ludzie może i się uczą dopiero obsługi kelnerskiej, ale wychodzi im to bardzo dobrze. Operują wieloma językami, są mili i uczynni. Stosunek cena do jakości - bardzo dobra. Porcje spore i smaczne jedzenie. POLECAMY!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Meg1707
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wiele opinii, w szczególności tych złych wystawiona została przed zmianą personelu. Kelnerki i kelnerzy są inni, bardzo mili i pozytywni w odróżnieniu od tego co było w zeszłym roku...
Jedzonko pyszne, duże porcje i naprawdę miła atmosfera

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, nieszczegolnie

Restauracja Muszla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Muszla? Podziel się wrażeniami!