Świnoujście

“Polecam”
Restauracja Qchnia — recenzja

Restauracja Qchnia
Nr 48 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Oryginalny smak i wnętrze. Dobra domowa kuchnia. Jakość posiłków doskonała. Świeżo i smacznie. Ciekawe letnie napoje.

Dziękujemy, Reenia77

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byłem rok lub dwa temu. Wtedy jedzenie poprawne. Takie w stylu „u babci odgrzewańce”. Już wtedy wewnątrz uderzał półmrok i taki sibie zapaszek. Tym razem nic nie zamówiłem. Kelnerka kompletnie bez zsinteresowania tym, że ktoś wszedł (do ciasnego przecież lokaliku-piwniczki) i mówi „dzień dobry” (nie ma odpowiedzi). Ceny niewątpliwie niskie. Wewnątrz pachnie toaletą. Dosłownie. Na dworze dwa stoliki i oba zajęte. Chyba tylko stosunkowo niewygórowane ceny mogą być plusem tego lokalu.

Dziękujemy, Blazej_Thomas
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na miejsce to trafiliśmy przypadkiem i zostanie z nami do końca naszej trzydniowej wizyty w Świnoujściu. Smaczna polska kuchnia w bardzo przyzwoitej cenie. Mieliśmy okazję spróbować polędwiczek, schabowego i pierogów z mięsem, a jutro wybieramy się na rybkę. Wszystko jak najbardziej na plus. Obsługa również super. Czuć zaangażowanie i troskę o klienta.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzonko, sexowna mila obsluga i bardzo mila atmosfera. Z kolega bedac tu dostalismy swieze jedzonko i bylo naprawde milutko

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, JayC2758
Zrecenzowano 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po roku odwiedzilismy to miejsce. Rok wcześniej zapamietalismy je z dobrego domowego jedzenia. Dlatego tak bardzo nas zmartwilo że niewiele zostało z tych wspomnień. Byliśmy tam ok. 15 i nikogo w lokalu. Jak się po chwili zorientowalismy to ludzie tu przychodzą na dania dnia które bardzo szybko się kończą. Wzięliśmy z karty dorsza smażone i placek po cygansku. Ryba pokryta grubą spieczona panierka. Po jej odlupaniu mogłam dopiero zjeść dorsza. Dodane do dania ogórki kiszone niejadalne. Kwaśne stare do wyrzucenia a nie podania klientowi. O dziwo. Bardzo smaczne domowe surówki. Czuje się że są robione na miejscu. Placek węgierski bez szału ale dał się zjeść. I znowu dobre buraczki do tego. Bardzo szkoda że te dania nie są dopracowane i nie trzymają poziomu. Jeszcze jedna uwaga. Podkładki na stoliku były brudne zachlapane jedzeniem. Swoją wymienialam na inną ze stolika obok Pani za lada stoi i nudzi się ale nie przyjdzie jej do głowy by zadbać o czystość stołów. Zmarnowny potencjał tego miejsca

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Yolik13

Restauracja Qchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Qchnia? Podziel się wrażeniami!