“Pyszne jedzonko”

San Francisco Cafe & Restaurant
Nr 60 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)
Opis: San Francisco to restauracja w samym sercu Świnoujskiej promenady vis a vis fontanny. Serwujemy dania kuchni polskiej oraz dania steak house. Zapewniamy niesamowite doznania kulinarne oraz świetną atmosferę w nowoczesnym wnętrzu.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy policzki wołowe i pierś z kurczaka. Dania podane pieknie w dużych polmiskach.
Smaczne, dużo, dobrze doprawione, aczkolwiek kurczak lekko przestudzony. Jedzenie zakończyliśmy degustacja smalczyku domowego z ogorem. Wyrób domowy, przepyszne.
W sumie od tego powinniśmy zacząć (smalec stoi w środku lokalu).
Niestety kelnerka ( bardzo gościnna) nam tego nie zaproponowała, a do pifffaaa na początek byłoby jak znalazł.

1  Dziękujemy, jolantas922

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, pięknie podane, profesjonalna (i przystojna!) obsługa. Polecamy! Z pewnością wrócimy do San Francisco!

Dziękujemy, 422justynas
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w trójkę. Jedzenie smaczne, dobrze przyrządzone. Ogromny minus za nieświeżą roszponkę (czarne, pomarszczone liście) i obsługę kelnerską. Najpierw zero zainteresowania, za chwilę menu (3 szt) rzucona niedbale na stolik. Gdy przyszło do płacenia, kelner spytał czy kartą czy gotówką i w tym momencie jedna z osób siedzących przy stoliku zwróciła uwagę, że roszponka jest nieświeża, na co kelner zacisnął zęby i warknął „gotówka cy karta?!”. Jedzenie ok, obsługa nie. Ceny? Akceptowalne. Jedynie herbata- 10zł za szklankę to pomyłka.

Dziękujemy, Blazej_Thomas
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Wspaniały wybór dań doskonałej jakości przy profesjonalnej obsłudze i dobrych cenach. Na wyróżnienie zasługuje pomoc p.Adriana przy ustalaniu zamówienia .

Dziękujemy, Tadeusz2013
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 3 dania i żadne nie było do przyjęcia.
Ryba z pieca za 46 zł ,która okazała się rybą gotowaną z tłustą skórą,parę frytek i zwiędniętą rukolę.
W garstce sałatki greckiej były tylko pomidory i ogórek brak oliwek,fety i innych produktów.
Sałatka z kurczakiem zawierająca tylko 3 kawałeczki kurczaka.
Totalna porażka.
Oddaliśmy nasze dania i wyszliśmy.
Czas oczekiwania długi może dlatego,że jesteśmy polakami.
Niemcy,którzy weszli 10 minut po nas dostali swoje dania w ciągu 20 minut i mieli na prawdę wielkie talerze.
W końcu oni płacą w euro.
Jeśli tak będziecie traktować polskich turystów to kiepsko to widzę.

Ogólnie bardzo nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Joanna55555

San Francisco Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w San Francisco Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!