“Wiara w gastronomię nad morzem wróciła ;)”
Na Dziedzińcu — recenzja

Na Dziedzińcu
Nr 23 wśród 143 Restauracje (Świnoujście)

Dzięki tej restauracji moja wiara w dobre jedzenie nad morzem wróciła. Pani szczerze poleciła nam dania dnia (świeże rybki), które okazały się FENOMENALNE. Moje odkrycie to turbot - jadłam go pierwszy raz i naprawdę jestem oczarowana, sandacz rownież pyszny i naprawdę delikatny. Dodatki (ziemniaczki i sałatka) również pyszne. Bardzo miła obsługa, wnosząca rozluźnioną atmosferę. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że to nie kolejna restauracja ze smażoną, tłustą, mrożoną rybą podaną ze starymi frytkami. Naprawdę polecam! :)

Dziękujemy, LusiaLui

Jedzenie bardzo dobre, menu zróżnicowane. Świetna zupa rybna. Ceny przystępne. Obsługa bardzo miła. Dla mnie jak na ten kurort - rewelacja.

Dziękujemy, tosz1964
Zrecenzowano 8 maja 2019

Bardzo smaczne jedzenie,miła obsługa.Polecam zapytać o danie z poza karty-szef kuchni zawsze ma coś w zanadrzu ;).

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Grażyna M
Zrecenzowano 3 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Mała, ale miła restauracja. Jedzonko pyszne, a zwłaszcza kaczuszka i sandacz. Córka z reguły nie je ryb, a tu wyjadała sandacza tacie z talerza Śmiało polecamy rownież tym, którzy nie lubią dużych i zatłoczonych restauracji. Pozdrawiamy i jeszcze tu zawitamy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kinia79
Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Mała, na pierwszy rzut oka niepozorna restauracja. To jednak tylko pozory. Krótka karta dań, co jest dużym atutem. Pyszne jedzenie, świetna obsługa. Gorąco polecam!

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Krzysiek2905

Na Dziedzińcu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Na Dziedzińcu? Podziel się wrażeniami!