“Burger pyszny ! ”
Krowa na Wypasie — recenzja

Krowa na Wypasie
Nr 1 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Opis: Jestesmy rodzinna restauracja ktora prowadzimy z pasja i zaangazowaniem.Uzywamy tylko swiezych produkty dostarczanych od lokalnych dostawcow.Nasze menu komponujemy z sezonowych produktow a w kuchni uzywamy tylko naturalnych skladnikow bez zadnych chemicznych ulepszaczy smaku.Cieszymy sie obecnoscia ludzi a kazdego klienta staramy sie ugoscic tak jak goscimy przyjaciol w domu.Wasze zadowolenie jest nasza radoscia i daje mam energie aby ciagle udoskonalac nasza Krowke ;)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burger był bardzo smaczny. Takiej bułki nie jadłam nigdy - zrobiła największe wrażenie. Dodatki bardzo świeże, ser idealnie roztopiony.

Niestety nie dane nam było posmakować standardowych frytek- były tylko z batatów.

Dziękujemy, 849patrycjap

Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam to miejsce! Pyszne jedzenie, najwyższa jakość, super klimat, fajny wystrój, przemiła obsługa.

1  Dziękujemy, Moniiia88
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger poprawny choć w w menu napisany że podają medium, ja miałem wysmażonego, szkoda, ale jak na nadmorską restauracje wypada ok. Drinki dobre obsługa miła.

Dziękujemy, 160krzysiekh
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pani za baru przemiła. Maja w swojej ofercie również frytki z batatów. Dla nas mogły by być bardziej wypieczone i chrupkie. Do burgera do wyboru są 3 rodzaje bułek. Sałatka również pyszna. Można się najeść do syta!

Dziękujemy, karinacz
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pyszności, mięsko jak ta lala, idealny Burger, polecam to miejsce! Zjadłem jednego po czym zamówiłem kolejnego bo nie dało się wyjść po jednym, taki pyszny :D Obsługa pierwsza klasa, nic nie można zarzucić!

Dziękujemy, kojad22

Krowa na Wypasie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Krowa na Wypasie? Podziel się wrażeniami!