“Polecam!”
Krowa na Wypasie — recenzja

Krowa na Wypasie
Nr 1 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Opis: Jestesmy rodzinna restauracja ktora prowadzimy z pasja i zaangazowaniem.Uzywamy tylko swiezych produkty dostarczanych od lokalnych dostawcow.Nasze menu komponujemy z sezonowych produktow a w kuchni uzywamy tylko naturalnych skladnikow bez zadnych chemicznych ulepszaczy smaku.Cieszymy sie obecnoscia ludzi a kazdego klienta staramy sie ugoscic tak jak goscimy przyjaciol w domu.Wasze zadowolenie jest nasza radoscia i daje mam energie aby ciagle udoskonalac nasza Krowke ;)
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam to miejsce! Pyszne jedzenie, najwyższa jakość, super klimat, fajny wystrój, przemiła obsługa.

1  Dziękujemy, Moniiia88

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger poprawny choć w w menu napisany że podają medium, ja miałem wysmażonego, szkoda, ale jak na nadmorską restauracje wypada ok. Drinki dobre obsługa miła.

Dziękujemy, 160krzysiekh
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pani za baru przemiła. Maja w swojej ofercie również frytki z batatów. Dla nas mogły by być bardziej wypieczone i chrupkie. Do burgera do wyboru są 3 rodzaje bułek. Sałatka również pyszna. Można się najeść do syta!

Dziękujemy, karinacz
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Pyszności, mięsko jak ta lala, idealny Burger, polecam to miejsce! Zjadłem jednego po czym zamówiłem kolejnego bo nie dało się wyjść po jednym, taki pyszny :D Obsługa pierwsza klasa, nic nie można zarzucić!

Dziękujemy, kojad22
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem. Zjadłem. Wybrałem tytułowego wypasa, zachęcony zawartością. Czas oczekiwania ok, ale nadmieniam ze nie byłem w godzinach szczytu. Ot maksymalnie 15 min co było czasem bardzo dobrym. Burger był smaczny, niemniej jednak w menu jasno było napisane, ze przy braku specyfikacji wysmażenia mięsa przy składaniu zamównienia, Burger będzie wysmażony medium. Mimo tego, dostałem well done, w burgerze nie było ani kawałka pożądanego różowego miejsca. No i druga sprawa - cena. Przy 24 zł za burgera, a jest to dość wysoka cena, porcja niewielka, nawet jak na standardy kurortowe. Burger jest po prostu mały, w porównaniu do wielu innych lokali tego typu - był najmniejszy, a cena była największa. Jak proporcje się zmienią, to z chęcią wrócę

Dziękujemy, 322szymonp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 604wojciechk, Właściciel, Krowa na WypasieOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dzien dobry.Dziekujemy za wizyte oraz za wyrazona opinie.Na wstepie przepraszam ze tym razem nie udalo sie wysmazyc miesa tak jak by Pan tego oczekiwal i tak jak mamy w menu.90% przypadkow sie udaje ale wystarczy ze lekko zmienimy proporcje blendu ktory robimy i juz jest inaczej.Co do wielkosci to mamy 170gr wolowiny.I uwazam ze to ani za malo ani za duzo.Zawsze mozna dobrac 2 gie mieso i mysle ze 340gr wolowiny starczy nawet bardzo glodnemu ;).Jezeli chodzi o ogolna wielkosc burgera to my nawet czasami zwracamy uwage piekarzowi ktory specjalnie dla nas wypieka bulki zeby piekl mniejsze.Uwazamy ze za duza bulka nie jest dobra poniewaz chcemy zeby klient delektowal sie smakiem naszej woliwiny ktora jest z jednej z najlepszych hodowli w kraju.Jezeli chodzi o cene to jiestety taniej nie moze byc.Przy cenie ktora place za ta wolowine,przy naszym blendzie w sklad ktorego wchodzi m.in antrykot ,przy kosztach zwiazanych z codzienna swieza dostawa oraz przygotowaniem blendu nie da sie tego zrobic taniej.Na pewno gdybym kupowal nie tak wyselekcjonowane mieso cena byla by lepsza ale my stawiamy na jakosc.I mamy nadzieje ze Pan w przyszlosci doceni nasz wysilek i bedziemy mogli jeszcze Pana ugiscic.Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Krowa na Wypasie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Krowa na Wypasie? Podziel się wrażeniami!