“Jak w domu”
Krowa na Wypasie — recenzja

Krowa na Wypasie
Nr 1 wśród 34 Restauracje (Pobierowo)
Opis: Jestesmy rodzinna restauracja ktora prowadzimy z pasja i zaangazowaniem.Uzywamy tylko swiezych produkty dostarczanych od lokalnych dostawcow.Nasze menu komponujemy z sezonowych produktow a w kuchni uzywamy tylko naturalnych skladnikow bez zadnych chemicznych ulepszaczy smaku.Cieszymy sie obecnoscia ludzi a kazdego klienta staramy sie ugoscic tak jak goscimy przyjaciol w domu.Wasze zadowolenie jest nasza radoscia i daje mam energie aby ciagle udoskonalac nasza Krowke ;)

Mega jedzonko . Można tu siedzieć bez końca delektując się fajnym klimatem miejsca -muzyką jedzeniem i lemonoadami. Duży plus za świetny wybór nietuzinkowych piw .
Przydało by się więcej miejsca do siedzenia bo ciężko w godzinach szczytu o wolny stoik ale i tak warto poczekać ...

Dziękujemy, monikanowak77

Generalnie lokal wyróżnia się na tle innych knajp w Pobierowie. Ładny design + smaczne burgery. Polecam

Dziękujemy, Robert J
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam specjalnie z Międzyzdrojów na obiad, niestety lokal zmaknięty na cztery spusty. Sprawdzałam, czy jest otwarty na google’u, facebooku i TripAdvisorze. Wystawiam 1 gwiazdkę, bo nie mam możliwości mniej. Traktujcie klientów poważnie!

Dziękujemy, Agata G
Zrecenzowano 7 września 2018

Wasze burgery są pyszne,bez dwóch zdań-o tym przekonaliśmy się podczas ubiegłorocznych wakacji.Ale serwowane lody w sąsiadującej Muu-lodziarni-to dopiero mistrzostwo!Smaków może nie taka ilość,jak w znanej zapewne wszystkim turystom pobierowskiej cukierni(moim skromnym zdaniem przereklamowanej i to mocno),ale jak już skosztujecie-zwłaszcza banana i deserowej czekolady..gwarantuję rozkosz!Plus za przemiłą obsługę w opisanych przeze mnie dwóch lokalach,pozdrowienia i do zobaczenia za rok!

Dziękujemy, Adventurer660101
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, Właściciel, Krowa na WypasieOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Jeszcze raz dziekuje Pani Aniu!!!Mocno pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!!!☀️

Zrecenzowano 2 września 2018

Miejsce, które warto mieć na uwadze, szczególnie jak już monotonna oferta okolicznych smażalni wychodzi bokiem. Burgery bardzo dobre, mięso, bułka, dodatki, wszystko takie jak powinno być w porządnym burgerze... poza ilością. Szczerze, za taką cenę oczekuję burgera, którym można pojeść. My musieliśmy domawiać kolejne. Moim zdaniem taki burger powinien być ze 30-50% większy, tak w każdym razie przyzwyczaiły mnie wszystkie inne przyzwoite burgerownie. Poza tym na plus frytki - świetne uzupełnienie podstawowej oferty. Na duży minus - brak mydła i ręczników w toalecie. Z jakiegoś powodu przyzwoita (w sensie czysta, wyposażona i z ciepłą wodą)
toaleta na polskim wybrzeżu to rzadko spotykany luksus.

Dziękujemy, Jacek M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech K, Kierownik, Krowa na WypasieOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Dzien dobry Panie Jacku.Bardzo dziekujemy za odwiedziny u nas!Dziekujemy rowniez za napisanie opini.Cieszymy sie ze Panu smakowalo i ze sie podobalo w naszym lokalu.Przepraszamy za chwilowy brak mydla i recznikow ale niestety jest taki problem z pracownikami w sezonie letnim iz mimo wielokrotnych prosb o regularne dogladanie tych spraw jak sam czlowiek nie zobaczy to sprawa jest niezalatwiona...Jako wlasciciele jestesmy w lokalu od pierwszej minuty otwarcia do ostatniej i bardzo staramy sie zeby bylo wszystko tak jak byc powinno to mimo tego nie udalo nam sie w tym przypadku tego dopilnowac.Za co jeszcze raz przepraszamy i mozemy zapewnic ze znajdziemy sposob zeby taka syt sie nie ppwtorzyla !Sedrecznie pozdrawiamy i zapraszamy ☀️

Krowa na Wypasie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rewal, Zachodnio-Pomorskie
Pobierowo, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Krowa na Wypasie? Podziel się wrażeniami!