Zrecenzowano 25 czerwca 2017

Jedzenie pyszne, obsługa super pomocna, fajna lokalizacja i pokoje zadbane, ale można by je było trochę odświeżyć, bo widać, że nie są najnowsze.
Pokoje ładne, ale małe. Dobre dla pary bez dzieci. Niby zakaz palenia, a popielniczka na balkonie stała!

Wskazówka dotycząca pokojów: Widok albo na drzewa i morze + parking, albo na ulicę.
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Iwona F
Zrecenzowano 18 czerwca 2017

Polecam serdecznie Ville Puerto. Pokoje czyste, jedzenie w formie bufetu smaczne,obsługa bardzo miła i pomocna. Pani kelnerka potrafi stworzyć smakowite drinki ze świezymi owocami! Leżaki i parawany dostępne dla gości za darmo. Możliwośc wypożyczenia rowerów za niewielką opłatą.Nie mam do czego się przyczepić!

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 28 października 2016

Pobyt jesienny,Pobierowo puste super.Można spacerować biegać wszystko poza opalaniem.Hotel średni.Chcieć mieć balkon dopłata ktory dzielisz z kimś on zagląda do ciebie ty do niego ty wychodzisz on wchodzi i na odwrót.Obsługa o.k pan masażysta super .Hotel mały,sauna- woda zimna.Chcesz jedz ale nie spodziewaj się cudów jak na zdjęciach.

• Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, AnnaN5393
Zrecenzowano 1 października 2016 z urządzeń przenośnych

Czytając opinie moich poprzedników mam wrażenie, że byli oni w zupełnie innym miejscu. Spędziliśmy z mężem wspaniały, udany weekend w Villa Puerto. Apartament zrobił na nas wrażenie, bardzo wysoki standard. Jedzenie przepyszne. Pani Karolina to istny anioł zawsze z dobrym słowem i ciepłym uśmiechem, dba o każdego gościa. Jeśli chodzi o parking hmmm może faktycznie powinien być bezpłatny, ale przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Pobyt na długo zapadnie w naszej pamięci i na pewno jeszcze nie raz się tam wybierzemy. :-) Pozdrawiamy KKK ;-) ze Szczecina ;-)

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, KatarzynaiKrzysztof
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Nasze największe uwagi dotyczą jedzenia mianowicie serwowanie na obiad przez dwa dni tej samej zupy i przez trzy dni pod lekko zmienionymi postaciami ryby zostawiam waszej ocenie. Widok z okna mogli by czymś zasłonić bo nie zachęca. Parking 20 złoty doba :-( . O pokojach nie będę pisał jak poprzednicy bo wychodzę z założenia widziały galy co brały lecz w opisie hotelu faktycznie nie ma podanej informacji o powierzchniach pokoi. Do pobytu mieliśmy otrzymać butelkę wina na powitanie. Dwukrotnie grzecznie zasygnalizowalismy jej brak lecz nie bylo żadnej reakcji. Prośba trzeci raz wydała się nam już żenującym pomysłem. Pokóje czyste hotel, wyposażenie ok.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Adam C