“Zero 7”
Zero7 — recenzja

Zero7
Nr 2 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. Jedzenie pyszne i ładnie podane. Czysto, miło i przyjemnie. Polecam, polecam

Dziękujemy, Edyta M

Zrecenzowano 2 września 2019

Polecamy, jedliśmy dorsza smażonego i pieczonego z dodatkami. Nie jesteśmy fanami ryb, ale jak nad morzem, to musi być rybka :) Cena ok, porcja spora, ledwo zmęczyłam, a jem dużo :) Czas oczekiwania w porze obiadowej znośny, za obiad z napojami zapłaciliśmy ok. 70zł. Jest możliwość płatności kartą, lokal czysty, obsługa uprzejma.

Dziękujemy, klazie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Juz od lat wracam do Zero7 aby zjesc halibuta wczesniej z grilla - teraz z pieca. Ryba jest wysmienita a moje dzieciaki codziennie z przyjemnoscia wracaja po rybke. Obsluga jest przesympatyczna, usmiechnieta i przygotowana na tabun wczasowiczow. Jezeli ktos potrzebuje wiecej czasu i informacji na temat ryb proponuje przyjsc ok 1300 kiedy nie ma zbyt wielkich kolejek po jedzenie, ok 1530 jest bardzo tloczno i niezdecydowany turysta baaardzo wydluza kolejke i "podnosi cisnienie" osob oczekujacych na smaczny posilek. Bardzo goraco polecam i na pewno zjawie sie w kolejne wakacje.
Dziekuje,
Anna (Chelmsford)

Dziękujemy, Liraelabhorsen
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez nadmiaru panierki. Bardzo smaczne i uczciwe porcje. Muzyka nienachalna. Sympatyczna obsługa. Polecam

Dziękujemy, piotri508
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna rybka, czuć że świeża, czas oczekiwania przy dużym ruchu dobry, polecam 10/10
Cena jak na główny deptak standardowa

Dziękujemy, Bogusiaaa

Zero7 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Zero7? Podziel się wrażeniami!