“Wysmienity halibut”
Zero7 — recenzja

Zero7
Nr 2 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Juz od lat wracam do Zero7 aby zjesc halibuta wczesniej z grilla - teraz z pieca. Ryba jest wysmienita a moje dzieciaki codziennie z przyjemnoscia wracaja po rybke. Obsluga jest przesympatyczna, usmiechnieta i przygotowana na tabun wczasowiczow. Jezeli ktos potrzebuje wiecej czasu i informacji na temat ryb proponuje przyjsc ok 1300 kiedy nie ma zbyt wielkich kolejek po jedzenie, ok 1530 jest bardzo tloczno i niezdecydowany turysta baaardzo wydluza kolejke i "podnosi cisnienie" osob oczekujacych na smaczny posilek. Bardzo goraco polecam i na pewno zjawie sie w kolejne wakacje.
Dziekuje,
Anna (Chelmsford)

Dziękujemy, Liraelabhorsen

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez nadmiaru panierki. Bardzo smaczne i uczciwe porcje. Muzyka nienachalna. Sympatyczna obsługa. Polecam

Dziękujemy, piotri508
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna rybka, czuć że świeża, czas oczekiwania przy dużym ruchu dobry, polecam 10/10
Cena jak na główny deptak standardowa

Dziękujemy, Bogusiaaa
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, bardzo smacznie. trafilismy ze nie bylo problemów ze znalezieniem miejsca.ryby dobrze zrobione , pyszne surówki. Serdecznie polecamy

Dziękujemy, nataliapZ3500RP
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsze jedzenie w Wybrzeżu Rewalskim. pyszne ryby, bez kilogramów tłustej panierki. Przepyszne ryby z pieca. bardzo sympatyczna obsługa

Dziękujemy, piwnyjedrek

Zero7 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Zero7? Podziel się wrażeniami!