“Super ”
Zero7 — recenzja

Zero7
Nr 2 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna rybka, czuć że świeża, czas oczekiwania przy dużym ruchu dobry, polecam 10/10
Cena jak na główny deptak standardowa

Dziękujemy, Bogusiaaa

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko, bardzo smacznie. trafilismy ze nie bylo problemów ze znalezieniem miejsca.ryby dobrze zrobione , pyszne surówki. Serdecznie polecamy

Dziękujemy, nataliapZ3500RP
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsze jedzenie w Wybrzeżu Rewalskim. pyszne ryby, bez kilogramów tłustej panierki. Przepyszne ryby z pieca. bardzo sympatyczna obsługa

Dziękujemy, piwnyjedrek
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, byliśmy ze znajomymi kilka razy. Za każdym razem jedzenie tak samo smaczne, porcje idealne. Zupa rybna najlepsza w Pobierowie. Znajomi byli rok temu i tez tylko w tej restauracji jedli. Zapiekanki mega, inne zupy również smaczne. Naparwde trochę pojedlismy w Zero7 i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Goraco polecam.

Dziękujemy, 560beataa
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam 3 razy.
Polecamy oczywiście ryby, ale rownież zupy (pomidorowa jak u mamy i flaki z kalmara).
Obok przepyszne gofry i spoko naleśniki.
Sprawna obsługa.
Warto tam wskoczyć!

Dziękujemy, aleksandrap800

Zero7 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Zero7? Podziel się wrażeniami!