“niesmaczne jedzenie i słaba obsługa.”
Lemon Restobar — recenzja

Lemon Restobar
Nr 6 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)

od samego początku wizyty w tym miejscu czułam się jak nieproszony gość, Panie kelnerki zajęte swoimi sprawami, przyniosły karty, nie zaproponowały nawet złączenia stołów (byliśmy w 7osób). jedzenie na bardzo niskim poziomie, dania głowne jałowe, zupa bardzo słodka, jedno danie oddane do kuchni (pizza wegetariańska na której były kawałki surowego boczku oraz bardzo grube surowe plastry pomidora kiściowego), lemoniada to 3/4 szklanki lodu z woda i cytryna (z pestkami). cena dość wygórowana jak za taki poziom kuchni i obsługi. nie polecam.

Dziękujemy, mplfk

Zrecenzowano 2 września 2019

Szybko, bardzo smacznie, miła obsługa, ceny adekwatne do jakości i smaku dań. Polecamy kurczaka z salsą i polędwicę w sosie pieprzowym :)

Dziękujemy, klazie
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na piątkę. Bardzo dobre makarony i przystawki. Restauracja przyjazna rodzinie. Na wyposażeniu małe krzesełka.

Dziękujemy, Sszpilka
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli masz w sobie ogromne pokłady cierpliwości, to możesz spróbować. Jedzenie nie jest najgorsze. Oceniam 7/10. Zupa tajska - ogromne ilości mleka kokosowego, nie polecam. A co do cierpliwosci - dwie moje pierwsze wizyty wiązał się z pomyleniem dań oraz z tym, że czworo dorosłych oraz jedno dziecko, otrzymało swoje dania. Natomiast o drugim dziecku obsługa zapomniała. Nie wiem dlaczego ale zaryzykowałem po raz kolejny. Tym razem synek i ja. Tyko jedna pizza i dwa napoje. Miało być na szybko. Po 55 minutach Pani nas poinformowała, że jeszcze musimy poczekać. Piec się zepsuł. Ściema. Danie otrzymaliśmy po 1h 20m. Syn mało nie zszedł z głodu. Może warto w takiej sytuacji było zaproponować dziecku np. frytki ? Moi znajomi i ja już tam nie zawitamy nigdy. Głównie z powodu obsługi i nie ogarniania tematu. Osób w restauracji w opisywanych sytuacjach nie było bardzo dużo więc na nadmierną ilość pracy nie można zrzucać. Jedzenie się broni.

Dziękujemy, s_awomirm551
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti przez nas zamówione było szybko podane. Jedno jak o drugie było bardzo smaczne. Porcja dla kogoś komu dużo nie trzeba żeby się najeść w zupełności wystarczy.

Dziękujemy, karinacz

Lemon Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Lemon Restobar? Podziel się wrażeniami!