“Najlepsze jedzenie w Pobierowie”
Lemon Restobar — recenzja

Lemon Restobar
Nr 6 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 2 września 2019

Szybko, bardzo smacznie, miła obsługa, ceny adekwatne do jakości i smaku dań. Polecamy kurczaka z salsą i polędwicę w sosie pieprzowym :)

Dziękujemy, klazie

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na piątkę. Bardzo dobre makarony i przystawki. Restauracja przyjazna rodzinie. Na wyposażeniu małe krzesełka.

Dziękujemy, Sszpilka
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli masz w sobie ogromne pokłady cierpliwości, to możesz spróbować. Jedzenie nie jest najgorsze. Oceniam 7/10. Zupa tajska - ogromne ilości mleka kokosowego, nie polecam. A co do cierpliwosci - dwie moje pierwsze wizyty wiązał się z pomyleniem dań oraz z tym, że czworo dorosłych oraz jedno dziecko, otrzymało swoje dania. Natomiast o drugim dziecku obsługa zapomniała. Nie wiem dlaczego ale zaryzykowałem po raz kolejny. Tym razem synek i ja. Tyko jedna pizza i dwa napoje. Miało być na szybko. Po 55 minutach Pani nas poinformowała, że jeszcze musimy poczekać. Piec się zepsuł. Ściema. Danie otrzymaliśmy po 1h 20m. Syn mało nie zszedł z głodu. Może warto w takiej sytuacji było zaproponować dziecku np. frytki ? Moi znajomi i ja już tam nie zawitamy nigdy. Głównie z powodu obsługi i nie ogarniania tematu. Osób w restauracji w opisywanych sytuacjach nie było bardzo dużo więc na nadmierną ilość pracy nie można zrzucać. Jedzenie się broni.

Dziękujemy, s_awomirm551
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti przez nas zamówione było szybko podane. Jedno jak o drugie było bardzo smaczne. Porcja dla kogoś komu dużo nie trzeba żeby się najeść w zupełności wystarczy.

Dziękujemy, karinacz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, z miłą obsługą. Synek zjadł kurczaczka z frytkami i surówką, żona pizze na cienkim cieście- smaczna. Natomiast makaron z boczkiem i szpinakiem petarda- oblizałbym talerz do czysta! ;) polecam!!!

Dziękujemy, mateusz15w40

Lemon Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Lemon Restobar? Podziel się wrażeniami!