Pobierowo

“Bardzo smaczna kuchnia ”
Lemon Restobar — recenzja

Lemon Restobar
Nr 6 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, z miłą obsługą. Synek zjadł kurczaczka z frytkami i surówką, żona pizze na cienkim cieście- smaczna. Natomiast makaron z boczkiem i szpinakiem petarda- oblizałbym talerz do czysta! ;) polecam!!!

Dziękujemy, mateusz15w40

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza na cienkim cieście, zjadliwa, ale zasypana cebulą. Minus dla Pani przygotowującej napoje na barze, która gołą ręką łapie za czubek rurki i miesza nim, a klient wkłada to później do buzi. Plastikowe słomki do wymiany. Ceny średnie.

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś dla odmiany zamiast ryby była pizza . Za pizzę dlabym maxa ale za to że ja swoją zdążyłem już zjeść a żona jeszcze nie dostała niestety oceniam bardzo słabo . Argumentacja - „...poprostu Pan przypadkowo dostał wcześniej...” . Wolałbym jednak dostać później i zjeść razem z żoną , w końcu przyszliśmy zjeść razem a nie osobno .... Może warto składając zamówienie upewnić się że dostaniecie je razem :)

Dziękujemy, D4001RYdaniels
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem i trójką dzieci zamówiliśmy na obiad 2 x pizza, zupę tajską, zestaw dla maluszka, trzy lemoniady i dwa piwka. Zjedliśmy ze smakiem. Nie mieliśmy się do czego przyczepić, do tego sos pomidorowy do pizzy robiony z pomidorów, pyszna lemoniada i na koniec zaskoczył nas rachunek i to mega na plus. Wszyscy najedzeni i to za niedużą kasę. Także jak najbardziej polecam. Po za tym z dala od odpustu na Grunwaldzkiej.

Dziękujemy, kaamiska
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Dla mnie mocna 4. Smaczne jedzenie choć może bez szału. Spore porcje. Miły wystrój. Obsługa bardzo szybka i miła. Jak na środek sezonu gdzie różnie bywa to solidna miejscówka na jedzonko

Dziękujemy, SWDMFan

Lemon Restobar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Lemon Restobar? Podziel się wrażeniami!