Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie POLECAM domu gościnnego BAJKOWY LAS w pokoju nie było dokładnie posprzątane - PIASEK NA WERSALCE (poniżej zdjęcia) , łazienka brudna w stylu komuny wiecznie nie działająca telewizja. Przy rezerwacji były pokazane zdjęcia Pensjonatu a w rzeczywistości okazało się że jest to przerobiona szopa na cele turystyczne W tej cenie w Pobierowie można znaleźć Ośrodek w o Niebo lepszym stanie...

1  Dziękujemy, 556kubas
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Miejsce jest idealne na odpoczynek z dala od hałasu, miasta i tłoku. Wokół pensjonatu jest dużo zieleni, a właściciele bardzo dbają o ogród, który swoją drogą jest bardzo duży więc jeśli ktoś przyjedzie z dziećmi to mogą one tam swobodnie biegać i się bawić. Do tego piłki do gry, paletki, siatka, itp. Pokoje są bardzo ładnie wyremontowane, meble są nowe, pościel czysta i pachnąca. Pokoje są tez bardzo dobrze wyposażone. Niczego nie brakuje i nie trzeba chodzić co chwilę do właścicieli i prosić np. o pożyczenie korkociągu czy noża do chleba :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marekw369
Zrecenzowano: 23 stycznia 2019

Idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi- cicha i ustronna lokalizacja (kilkanaście minut spacerem do centrum), duży i bardzo dobrze wyposażony plac zabaw, wyznaczone miejsce do grillowania i odpoczynku oraz zrobienia ogniska . Pokój ładnie urządzony, czysty, zadbany, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty (lodówka, mikrofalówka, czajnik, sztućce, talerze itd.). Bardzo mili właściciele i obsługa :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, karolina_ks
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018

Relaks, odpoczynek, teren wokół spokojny cichy oddalony od centrum Pobierowa. Do Biedronki 250 metrów. Masz dosyć ludzi utrudniających denerwujących Ciebie udaj się do Bajkowego Lasu będziesz odpoczywał i ładował akumulatory w miłej, serdecznej i wspaniałej atmosferze. Właściciel dostępny 24 na dobę. Bardzo Polecam

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Sebastian L
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2017

Fajne miejsce, inne niż wszystkie
Bardzo ciekawy kompleks położony na uboczu – inny niż wszystkie. Wielki ogród, z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Pokoje są odnowione, bardzo zadbane i czyste. Widać dbałość o najmniejsze szczegóły – aneksy kuchenne wyposażone są bardzo drobiazgowo, nie trzeba zabierać żadnych akcesoriów ze sobą. Na recepcji można wypożyczyć mnóstwo sprzętu sportowego – od piłek, paletek, aż po rowery (za darmo!). Dzięki dostępności sprzętu nasze dzieciaki spędzały całe dnie na dworze i oderwały się w końcu od swoich telefonów, a i my mogliśmy wypocząć. Fajne miejsce na rodzinne wakacje – polecam szczególnie apartament kapitański (dwupokojowy z aneksem i wielkim balkonem z bujawką).

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, KarolinaMazovian