Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Osrodek moglby byc fantastyczny ale niestesty nie z takim podejsicem do urlopowiczow.
Wybralismy ten osrodek ze wzglegu na kilka walorow, z ktorych nie wszystkie okazaly sie walorami!!!
1. Lokalizacja blisko morza to chyba jedyny plus!!!
2. Osrodek oferuje posilki, 80zl za dzien. Sniadanie i obiadokolacja
Uwazam ze cena dosc wysoka ale dla komfortu mozna wykupic.
Odnosnie posilkow, sniadania ok, ale obiadokolacja niestety pozostawia wiele do zyczenia. Wszystko wyliczone, glodny facet sie nie naje, a do tego serwuja ciasto ale express do kawy nie dziala, wiec kawy brak!!! obsluga niedoinformowana i nierozgarnieta!!!
Ogolnie w zyciu juz bym nie zaplacila 80zl za to poszczegolne wyzywienie!!!
3. boisko do siatki plazowej (UWAGA!!!! BRAK BOISKA DO PILKI PLAZOWEJ, pomimo iz na internecie widnieje w opisie i rok temu bylo...zapomnialo sie komus napisac ze jest zlikwidowane. osrodki dookola posiadaja boiska wiec dla nas ten osrodek bylby automatycznie wykluczony gdybysmy wiedzieli)

Zjezdzalnie sa super, gdy dzialaja, ale wiecznie nie dzialaja!!!

Wi Fi praktycznie brak jak mieszkasz w domkach bo nie ma takiego zasiegu....no kiepsciutko

2 gwiazdki a nie jedna tylko za bliskosc morza i dobre sniadania

NIGDY WIECEJ

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kei T
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Byliśmy ze znajomymi całą grupą w Ośrodku Gryf w Pobierowie i jesteśmy zadowoleni. Mają dostępny parking, do tego również kort tenisowy, basen więc naprawdę nawet nie trzeba wychodzić z hotelu i też będzie co robić.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Wiola K
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Byliśmy z dziećmi i było bardzo miło, dzieci miały dużo atrakcji więc były zadowolone. Dla dorosłych basen i kort więc też można być aktywnym w czasie pobytu. Jeśli chcecie wybrać się z dziećmi, to na pewno będziecie zadowoleni, świetne miejsce.

Dziękujemy, Anna H
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Fajnie się wybrać do Pobierowa, miejsc noclegowych tam rzeczywiście nie brakuje, coś atrakcyjnego uda się wybrać. Ogólnie byliśmy z rodziną zadowoleni, bo maja baseny, place zabaw więc dla dzieci dużo dobrej zabawy.

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Polecam hotel, miłe miejsce, ceny rozsądne, atrakcje dla dzieci.
W Pobierowie nocowaliśmy już kilka razy, ale ten hotel najlepiej nam odpowiada, również jego świetna lokalizacja. Posiłki świetne, pokoje bardzo czyste.

Dziękujemy, Jola D