Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Właściciele wydali dużo środków na urządzenie ośrodka... zapomnieli jednak, że żyjemy w XXI wieku i takie rzeczy jak kawa po obiedzie za kilka zł, czy dostępność mięsa do obiadu to nie czasy PRL kiedy to wydzielano nam wszystko, a biorąc po 200 zł za osobodobę powinno to być w standarcie... Obsługa robiąca łaskę... iż zajmie sie problemem, czy ukraińscy pracownicy nie rozumiejący języka polskiego to... Bez komentarza. Kiedy zapytałem o kawę po obiedzie powiedziano mi, że mam ją sobie kupić !!! albo zrobić sam. Wybrałem opcję zrobić sam i... czajnik był całkowicie zardzewiały... Moje nerwy nie wytrzymały. Za takie pieniądze spodziewam sie czegoś znacznie więcej niż wydzielania mi porcji mięsa na obiad !!! Bo niby zjem za dużo ???
Gdzie my żyjemy ??? Mam wrażenie, że właściciciele ośrodka cofnęli się do czasów PRL !!! Proszę ich o refleksję... WS

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, wojciechsarnowiak
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Ośrodek dość obszerny, lokalizacja rewelacyjna, blisko do morza, ładna plaża, na terenie ośrodka basen i inne atrakcje dla dzieci jednak same domki wymagają już remontu. Aneksy kuchenne troche małe jak na 4 czy 5 osób. Na zewnątrz taras z ławostołem na którym można się zrelaksować.

Data pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano 29 maja 2017

Ośrodek ma doskonałą lokalizację! Tuż przy morzu, ale z dala od tłumów, w urokliwym sosnowym lasku.
Domki typu brda w bardzo dobrym standardzie, świetnie wyposażone i czyste. Widać, że były niedawno odnawiane. Łóżka bardzo wygodne. Bardzo pomocna obsługa.
W ośrodku znajdują się liczne udogodnienia (jacuzzi, basen, plac zabaw) więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć nad polskim morzem!

Dziękujemy, Maciek B
Zrecenzowano 29 maja 2017

To ośrodek z "dawnych" lat jaki zapamiętałam ale....wszystko się zmieniło po ostatnim weekendzie majowym choć ośrodek dopiero rusza po zimie. Metamorfoza zaskakuje trzeba było dużo wyobraźni i ...kasy żeby odrestaurować tamto muzeum. Jest wszystko i hotelik i domki"Brda" i plac dla dzieci z miejscem bardzo sympatycznym dla opiekunów i część kawiarniana na tarasie i basenik, miejsce na ognisko i plaża z prawie prywatnym zejściem i wszędzie CZYSTO nawet lasek za płotem zagrabiony. Mieszkałam w domku. Znowu czyściutko duża jasna przestrzeń-kiedyś ciemno i wilgotno.Pewnie że zawsze coś można wytknąć ale w porównaniu z innymi nowymi domkami nawet przy tej ulicy wciśniętymi w siebie jak sardynki w puszce to tutaj jest czym oddychać.Z czystym SERCEM polecam

Dziękujemy, beatawilinska
Zrecenzowano 24 maja 2017

Ośrodek położony w cichym, ustronnym miejscu, bardzo blisko plaży. Nasz domek był bardzo zadbany, czysty, wygodny i przestronny: idealny do wypoczynku z rodziną albo znajomymi.Udogodnienia w postaci basenu, baru i restauracji bardzo ułatwiają życie. Obsługa obiektu była bardzo pomocna. Idealne miejsce do relaksu. Polecam!

Dziękujemy, AnnaW4260