Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Ośrodek dość obszerny, lokalizacja rewelacyjna, blisko do morza, ładna plaża, na terenie ośrodka basen i inne atrakcje dla dzieci jednak same domki wymagają już remontu. Aneksy kuchenne troche małe jak na 4 czy 5 osób. Na zewnątrz taras z ławostołem na którym można się zrelaksować.

Data pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano 29 maja 2017

Ośrodek ma doskonałą lokalizację! Tuż przy morzu, ale z dala od tłumów, w urokliwym sosnowym lasku.
Domki typu brda w bardzo dobrym standardzie, świetnie wyposażone i czyste. Widać, że były niedawno odnawiane. Łóżka bardzo wygodne. Bardzo pomocna obsługa.
W ośrodku znajdują się liczne udogodnienia (jacuzzi, basen, plac zabaw) więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć nad polskim morzem!

Dziękujemy, Maciek B
Zrecenzowano 29 maja 2017

To ośrodek z "dawnych" lat jaki zapamiętałam ale....wszystko się zmieniło po ostatnim weekendzie majowym choć ośrodek dopiero rusza po zimie. Metamorfoza zaskakuje trzeba było dużo wyobraźni i ...kasy żeby odrestaurować tamto muzeum. Jest wszystko i hotelik i domki"Brda" i plac dla dzieci z miejscem bardzo sympatycznym dla opiekunów i część kawiarniana na tarasie i basenik, miejsce na ognisko i plaża z prawie prywatnym zejściem i wszędzie CZYSTO nawet lasek za płotem zagrabiony. Mieszkałam w domku. Znowu czyściutko duża jasna przestrzeń-kiedyś ciemno i wilgotno.Pewnie że zawsze coś można wytknąć ale w porównaniu z innymi nowymi domkami nawet przy tej ulicy wciśniętymi w siebie jak sardynki w puszce to tutaj jest czym oddychać.Z czystym SERCEM polecam

Dziękujemy, beatawilinska
Zrecenzowano 24 maja 2017

Ośrodek położony w cichym, ustronnym miejscu, bardzo blisko plaży. Nasz domek był bardzo zadbany, czysty, wygodny i przestronny: idealny do wypoczynku z rodziną albo znajomymi.Udogodnienia w postaci basenu, baru i restauracji bardzo ułatwiają życie. Obsługa obiektu była bardzo pomocna. Idealne miejsce do relaksu. Polecam!

Dziękujemy, AnnaW4260
Zrecenzowano 24 maja 2017

To miejsce jest idealne na spokojny weekend i wakacje. Byliśmy tam ze znajomymi i zachwyciły nas okoliczności przyrody, położenie bardzo blisko plaży, ustronne z dala od tłumów ludzi. Obsługa bardzo przyjazna, pomocna, rodzinna, pokoje czyste i zadbane i do tego świetnie karmią. Najlepsze było to, że domki położone są w zaciszu drzew, wiec po całym dniu opalania można skryć się w cieniu i zjeść grilla :) Pochwalić też muszę basen, gdzie można relaksować się wieczorami popijając drineczka ;) ekstra sprawa! polecam gorąco

Dziękujemy, Agata B