“I tak, i nie”
Sabat — recenzja

Sabat
Nr 3 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 2 września 2019

Skuszeni dobrymi opiniami udaliśmy się na kawę, śniadanie i obiad w trzy różnie dni. Kawa ok, śniadanie - kanapki z boczkiem i jajkiem smaczne i świeże. Obiad - stek po amerykańsku i meksykańsku bardzo kiepskie, mięso suche, twarde, za cenę 35zł za posiłek spodziewaliśmy się smaczniejszego dania.

Dziękujemy, klazie

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Restauracja przyjazna rodzinie z małym dzieckiem. Na wyposażeniu krzesełka dla małych urwisów.

Dziękujemy, Sszpilka
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od dobrych rzeczy, czylicarpaccio wołowe, które było bardzo dobre. Makaron mojej żony średni, natomiast stek po amerykańsku czyli schabowy z boczkiem to dramat. Mięso tak suche i twarde, że ciężko było kroić. Generalnie nie polecam.

Dziękujemy, Ireneusz R
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia, spore porcje, racjonalna cena. Szybka i miła obsługa. Lokalizacja w centrum z dużym i ładnie wystrojonym ogródkiem. Stanowczo najciekawsze miejsce w Pobierowie. Ogólne odczucie restauracji o wysokim poziomie. Polecam!

Dziękujemy, 787marcinu
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, adekwatne do ceny. Smak niebanalny. Przepyszne steki i drinki. Super obsługa. Polecam jak najbardziej

Dziękujemy, Marta R

Sabat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Sabat? Podziel się wrażeniami!