Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na rodzinny odpoczynek od kilku lat tylko to jedyne miejsce. Spokojnie przytulnie. Atmosfera jak w domu. Gospodarze wspaniali, zawsze otwarci i służący pomocą gościom. Pokoiki przytulne po remoncie czuściutkie i ciepłe nawet w chłodne dni. Wyposażone w sprzęt plażowy, sprzęt AGD zawsze można przygotować sobie ciepły posiłek cudo Parking dla samochodów. Obiekt monitorowany bezpieczny bezpieczny plac zabaw dla dzieciaków . Obiekt wyposażony w wiatę grillową żadna pogoda nie jest straszna przy takim wyposażeniu obiektu. Blisko plaża zdała od tłoku wczasowiczów. Jeśli smażing-plażing się znudzi to można skorzystać z rowerów dostępnych za darmo w Pensjonacie. Jest super!!!!! W wakacje będzie replay

Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 23 sierpnia 2015

Jeżeli chcesz spędzić udanie urlop w Pobierowie?Jeżeli pragniesz spokoju? Jeżeli lubisz bliskość lasu? i jednocześnie chcesz żeby Twoje dzieci nie nudziły się na wakacjach... śmiało wybierz Pensjonat Magnolie. My też wybraliśmy, byliśmy i sprawdziliśmy, naprawdę warto. Było Super. Na początku należy zaznaczyć, że Pani Agnieszka staje na głowie, żeby pobyt był udany. Uśmiechnięta, zawsze ma czas żeby choć minutkę porozmawiać, zainteresowana czy czegoś nie brakuje. Sama wytłumaczy gdzie co się znajduje, jak dojść na plażę, do sklep( nawet mapkę Pobierowa ma przygotowaną dla każdego gościa).
Jeżeli chodzi o warunki. Mieszkaliśmy w domku. Czysto, domek bardzo dobrze wyposażony ( aneks kuchenny, łazienka) bezpośrednio zlokalizowany przy placu zabawa. Dla nas był to duży plus :)) dla naszej córki chyba jeszcze większy.
Na terenie można zrobić ognisko, grilla lub skorzystać z rowerów.
W ośrodku duży teren przeznaczony jest dla najmłodszych. Plac zabaw pełny życia i dzieci co chyba najlepiej świadczy czy się sprawdza.
Jeżeli szukasz w Pobierowie miejsca gdzie spędzisz udane wakacje, polecamy

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Rafał T
Zrecenzowano 17 lipca 2014

Długo szukaliśmy miejsca na rodzinne wakacje, gdyż za kazdym razem któryś z ośrodkow miał jakieś ale. Pensjonat Magnolie był tym miejscem, gdzie na każde z nurtujących nas pytań znaleźliśmy odpowiedź. Położony w środku lasu, około 400 metrów od plaży i z dala od miasteczkowego zgiełku pensjonat spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Pokój, który otrzymaliśmy był przestronny, czysty, z łóżeczkiem dla dziecka, aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieliśmy również koce, leżak, parawan oraz parasol na plażę. Na wyposażeniu aneksu kuchennego znajdowały się cztery głębokie i płytkie talerze, talerzyki, kubki, szklanki oraz kieliszki do wina, sztućce, garnki, patelnia, czajnik elektryczny, lodówka i kuchenka elektryczna oraz płyn do mycia naczyń. W łazience było mydło w płynie, suszarka oraz ręczniki. Przed wejściem do pokoju mieliśmy stolik i krzesła oraz suszarkę na pranie. Plac przy pensjonacie jest bardzo dobrze zagospodarowany. Dla dzieci jest piaskownica z zabawkami, stół do pingponga, trampolina, huśtawki oraz zjeżdżalnia. Dla dorosłych są dwa zadaszone miejsca ze stołami, krzesłami oraz miejsce na grila/ognisko. Goście mają do dyspozycji rowery, siodełka dla dzieci, kaski, wózki. W pensjonacie znajduje się również świetlica, gdzie można pooglądać telewizję, skorzystać z komputera lub pograć w gry planszowe z dziećmi. Można skorzystać również z jadalni, w której znajdują się krzesełka do karmienia najmłodszych pociech. Właścicielka jest niesamowicie sympatyczną i bardzo pomocną osobą. Na każde pytanie odpowiada z uśmiechem i stara się, by każdy był zadowolony z pobytu w pensjonacie. My byliśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością bedziemy polecać pensjonat Magnolie rodzinie i znajomym.

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
9  Dziękujemy, bartekel