Pobierowo
Dla dzieci ok

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
NaSportowo
Polecam

Fajne miejsce dla dzieci i dorosłych. Papugi chętnie przylatują,siadają i jedzą karmę. Czasami są... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019
Joanna55555

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podobało się nam. Byliśmy z dziećmi 6 i 9 lat, mogły pogłaskać, pokarmic papugi. 60zl wstęp. Dla pary raczej nie polecam, dla dzieci tak. Trzeba stosować się do regulaminu bo papugi podgryzają zamki w plecaku, zegarki, potrafią dziobnac w rękę.

1  Dziękujemy, NaSportowo
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce dla dzieci i dorosłych.
Papugi chętnie przylatują,siadają i jedzą karmę.
Czasami są tak natarczywe,że ciężko je zgonić ale pan z obsługi pomaga i je zabiera.
Przed wejściem ściągnijcie wszelkie świecidełka, gdyż papugi jak sroki córce powyrywały cekiny z bluzki

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Joanna55555