“Bardzo dobre! ”
Muu Muu Lody naturalne — recenzja

Muu Muu Lody naturalne
Nr 4 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Opis: Wszystkie produkty dostepne w MuuMuu robimy na miejscu z naturalnych produktow bez używania zadnych chemicznych ulepszaczy smaku.Dodajemy dużo świeżych owocow a nasze lody robione sa na świeżym mleku oraz świeżej śmietanie od lokalnych dostawcow.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre desery w przystępnych cenach! Lody 10/10. Od siebie szczególnie polecę mrożoną herbatę, rewelacja! Kawa również bez zastrzeżeń. Miejsce godne uwagi.

Dziękujemy, de_zetone

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mają dobre lody, jogurt mrożony, kawy etc.
Bardzo ładnie urządzone i klimatyczne miejsce.
Miło można spędzić czas ☀️!

Dziękujemy, aleksandrap800
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Lody z naturalnych składników - aksamitne, smietana do deserów i gofrów także naturalne. Miejsca na zewnątrz jak również w środku. Polecam

Dziękujemy, slonce11
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega ciekawe miejsce.
Mili ludzie.
Wyjątkowy smak kawy i petardowe desery!!!
Całe szczęście, że to początek urlopu.

Dziękujemy, 444damianj
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa, pyszne lody i ciasta. Bywałem wielokrotnie i szczególnie polecam tiramisu. Przytulnie urządzony lokal i rodzinna atmosfera w środku.

Dziękujemy, Tymoteusz J

Muu Muu Lody naturalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Muu Muu Lody naturalne? Podziel się wrażeniami!