“Uwaga, oszukują :( ”
Rekin — recenzja

Rekin
Nr 22 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z jagodami okazały się pierogami z borówką amerykańską. Kiedy zwróciłem uwagę Pani z obslugi była dosyć bezczelna pytając "a co z nimi niby jest nie tak." Później dodała, że przecież teraz nie ma jagód ;) w czasie kiedy przy drodze co chwilę sprzedają jagody. Skoro oszukują na pierogach, pewnie na rybach też. Kto to sprawdzi? Nie polecam.

Dziękujemy, harryztybetu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DanutaC189, Właściciel, RekinOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Tak, pierogi z jagodami były z borówkami i są z borówkami. Ponieważ borówka też jest jagodą. Tyle przestrzegają przed jagodami leśnymi, które sprzedają przy drogach..:) nie oszukujemy. Pierogi z owocami są z prawdziwymi owocami, A nie dżemem. A co do ryb, nie wstydzimy się mówić, że mamy najlepsze ryby w Pobierowie. Smażone bez ciasta, bez panierki i na normalnej patelni, a nie w głębokim tłuszczu. Jeżeli tak Państwu nie smakowało, to dlaczego wszystko zostało zjedzone? Czujemy się urazeni tą opinią, jednak mimo wszystko pozdrawiamy.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam to miejsce. Odwiedziliśmy je już kilka razy i nigdy się nie zawiedliśmy. Jedzenie pyszne, świeże, w bardzo przystępnych cenach. Obsługa niesamowicie uprzejma, wesoła i pomocna. Będąc w Pobierowie na pewno się pojawimy, zwłaszcza na rybkę Pozdrawiam i dziękuję

Dziękujemy, krzysztofszy

Bardzo dziękujemy za miłe słowa, które dają nam wiatr w żagle do dalszego działania. Pozdrawiamy i do zobaczenia

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Wiele razy w ostatnich latach byliśmy w Rekinie i było bardzo smacznie. Ostatnia wizyta do rozczarowanie - ryba smażona na jakimś śmierdzącym, niskiej jakości tłuszczu.

Dziękujemy, r s

W Rekinie nic się nie zmieniło przez tyle lat. Czy aby na pewno byli Państwo u nas, w Rekinie? My w dalszym ciągu smażymy ryby bez ciasta, bez panierki i na normalnej patelni. Nie mamy pojęcia jakim cudem olej mógł być stary, skoro wymieniany jest po każdym smażeniu ryby. Pozdrawiamy mimo wszystko.

Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Smazalnia/pizzeria Rekin to miejsce by dobrze zjesc, uraczyc sie pysznymi porcjami z roznymi rodzajami ryb i ochlodzic roznymi napojami. Fajna obsluga i przystepne ceny zapraszaja.

Dziękujemy, ciastk0

Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

wszystko świeże i smaczne, przesympatyczna obsługa, lokal polecony przez spotkanych turystów. Na pewno tu wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KozikW-w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DanutaC189, Kierownik, RekinOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dziękujemy i cieszymy się, że wrócicie do nas. Czekamy z utęsknieniem pozdrawiamy!

Rekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Rekin? Podziel się wrażeniami!