Pobierowo

“Świetna!!! ”
Pizza Plaza — recenzja

Pizza Plaza
Nr 25 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)
Opis: W Pizza Plaza ciasto na pizzę zawsze robione jest z najwyższej jakości składników. Warzywa kupowane są od lokalnych dostawców. Sosy produkujemy sami na podstawie autorskich receptur. Każdy amator pizzy odnajdzie w menu Pizza Plaza coś dla siebie. Znajdzie u nas pizze na ostro, wegetariańską, kompozycje klasyczne. Skosztujcie najpopularniejszą pizzę – Margaritę z dodatkowym z serem oraz ziołowym sosem pomidorowym. Proszę nam wierzyć nic nie pachnie i nie smakuje tak dobrze jak nasze Spaghetti Pomodoro, z sosem z Polskiego czosnku i świeżo zerwanych swojskich pomidorów. Pizza Plaza to prawdziwa uczta dla wymagających: pepperoni, wołowina, pikantna wieprzowina, szynka, cebula, zielona papryka, pieczarki i czarne oliwki tworzą oryginalną, niezwykle smaczną i sycącą mieszankę. Jak ognia unikamy wszelkiego rodzaju chemii. Chcemy, żeby nasi klienci wychodzili z uśmiechem na twarzy, a nie z bólem brzucha.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza rewelacyjna, pierwszy raz jadłam pizze z tak idealnie wypieczonym spodem, pyszny sos. Obsługa miła, czas oczekiwania też ok. Idealna pizza na kolacje na plaży przy zachodzie słońca. Polecam jak najbardziej 10/10

Dziękujemy, Bogusiaaa

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Za każdym razem jak jestem w Pobierowie, to idę tam z całą rodziną. Dlaczego? Bo za każdym razem jak tam jemy, wszystko jest mega świeże, to po prostu się czuje. Nie dość, że świeże, to bardzo smaczne. To nie jest typowa knajpa sezonowa, tylko naprawdę dobrej jakości lokal. Są i nowości- fishburger z łososiem i sandaczem- majstersztyk. Z resztą kto nie spróbuje... Ale co najbardziej mnie zaskoczyło? Siedzę na plaży, obczajam stronę, a tam możliwość zamówienia on-line. Więc zamawiam. Po kilku minutach dostaję powiadomienie SMS, że zamówienie można odebrać. Idę do lokalu odbieram, wracam na plażę i co? Ta sama jakość i smak. Szkoda, że taki lokal jest tylko w tym miejscu i sezonowo, bo pod kątem organizacyjnym i serwisowym bije inne lokale na głowę, a i poza sezonem pewnie miałby wielu stałych gości. Ktokolwiek jest tam właścicielem - może warto o tym pomyśleć?
Powodzenia i oby każdemu smakowało zawsze tak jak nam.
Zdecydowanie polecam!

2  Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza pyszna - ceny jak na główne zejście do plaży - świetne. Miła obsługa, szybka realizacja - pepsi gratis. Da się zrobić dobrą pizzerię w miejscu turystycznym - Pizza Plaza jest dobrym przykładem!

1  Dziękujemy, 479patrycjas
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Jadłem z kumplami ogromną pizzę 60 cm, dostaliśmy pepsi gratis. Fajny lokal, fajna muzyka. Bardzo fajna lokalizacja tuż przy zejściu, taras z widokiem na morze.

Dziękujemy, MIchał G
Zrecenzowano 19 czerwca 2019

Co roku jesteśmy nad polskim morzem, najczęściej w Pobierowie. Pizzeria Plaza to żelazny punkt naszych wakacji. Nigdzie, ale to nigdzie nie ma takiej dobrej pizzy. Do tego fajna polska muzyka. Naprawdę polecam.

1  Dziękujemy, Arek W

Pizza Plaza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pizza Plaza? Podziel się wrażeniami!