“Nie polecam”
Pan Tuszka — recenzja

Pan Tuszka
Nr 17 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)

Ilość jedzenia spora, flaki przepyszne... Reszta?? Kucharz chyba uwielbia sól... Wszystko przesolone: sos, gulasz, filet z piersi z kurczaka przesolony... Kluski rozgotowane... Do każdej zupy ten sam makaron. Po wszystkim Maż spędził w toalecie 20min.

Dziękujemy, Gabriela W

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miruna przepyszna, i ta z pieca jak i smażona. Frytki idealne oraz sałatki bez żadnych uwag. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Wera246
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Super rybka smaczna i soczysta,łosoś z pieca rewelacja. Lokal godny polecenia:) Na śniadaniach wszystko świeże i smaczne !!

Dziękujemy, PiotrRybka
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie jest świetne polecam gorąco rybki są bardzo pyszne śniadania też są mega i ceny bardzo atrakcyjne

Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy głównie na szybkie placki ziemniaczane....i więcej tam nie zawitamy. Usmażone na starym oleju i bardzo grube. Co do kącika dla dzieci masakra. Lepiące się od brudu mebelki i zabawki. A wystarczy trochę cieplej wody, płynu i chęci do pracy. Strach się bać jak wygląda kuchnia. Jak chcecie ryzykujcie....

1  Dziękujemy, kill_grill

Pan Tuszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pan Tuszka? Podziel się wrażeniami!