“Pyszne jedzenie”
Chata Rybacka — recenzja

Chata Rybacka
Nr 9 wśród 39 Restauracje (Pobierowo)

Jedzenie pyszne, duże porcje. Za 2 dorsze, flądrę, 2xfrytki, 3 surówki, dwa piwa i sok zapłaciliśmy 165zl. Nie wiem czy to dużo nad morzem ale było megaaaaa:) zjedliśmy jeszcze raz:)

Dziękujemy, Gabriela W

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z wielu przeciętnych smażalni na wybrzeżu. Szkoda że rybka jest podawana na papierowej tacce. Rybka ok. Zamówiliśmy flądrę. Niestety gotowe sałatki nie smakowały najlepiej.

1  Dziękujemy, O9279JYtinak
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra rybka, miła obsługa, duże porcje. Szczególnie polecamy mirune z frytkami - jest tez sporo opcji poza ryba :-)

1  Dziękujemy, 479patrycjas
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia że względu na sympatyczną i wesołą obsługę jak i pyszne rybki pieczone, szczególnie polecam sandacza. Ryba na ostro mogła by być bardziej na ostro... Zupa rybna bardzo dobra. Polecam

Dziękujemy, 902jacekt
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce.Można tutaj zjeść tanio i naprawdę smacznie.Dania obfite i ładnie podane.Tak jak widać na zamieszczonym zdjęciu.Karta menu bardzo różnorodna,każdy znajdzie dla siebie coś pysznego.
Wnętrze również przytulne i schludne.
Obsługa bardzo sympatyczna i to się ceni.Dziękujemy za miły i pyszny obiadek.
Napewno jeszcze kiedyś wrócimy!

Dziękujemy, prymsss

Chata Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pobierowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Chata Rybacka? Podziel się wrażeniami!