Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam . Miejsce bardzo fajnie połozone. Blisko na plaże i do centrum miasteczka Bardzo Miła i uśmiechnięta obsługa . Wszystko zgodnie z oczekiwaniami . Czysto i przyjemnie . Trosze ciasno ale rzytulnie..

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikanowak77
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny ošrodek nowe apartamenty.Dobra lokalizacja blisko plaży.Duży przestronny apartament oraz taras. Bardzo ladnie urządzony w środku i funkcjonalny.2 sypialnie aneks kuchenny ,nowoczesna łazienka i taras. Dobrze wyposażona kuchnia .Kiedyś tam wrócę Polecam

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 129barbara_
Zrecenzowano: 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Super hotelik, miła obsługa, zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistośc, jedyny minus to muzyka zbyt głośna na korytarzu do późna w nocy, restauracja z ciekawym menue. Gorąco polecam hotelik chć mały ma wszystko co potrzebne

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, DamianS1860