Zrecenzowano: 25 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miło, czysto, dobre jedzenie, basen, sauny i duży wybór zabiegów spa. Polecam zarówno na weekendowy wypad jak i na dłuższy pobyt z rodziną. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zaciszne miejsce blisko lasu, ale też blisko do morza.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, aleksandrak591
Zrecenzowano: 16 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Specjalne podziękowania dla Pań z kuchni.Wspaniałe,różnorodne jedzenie.Polecam z czystym sumieniem.Fajne i przemiłe Panie kelnerki.Czyste spa.Mila obsługa hotelowa.Same pozytywy.Dziękuję.Bede za rok:)

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Karolina V
Zrecenzowano: 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo długo sie zastanawiałam czy w ogóle pisać te opinie. Obsługa hotelowa super , miła , uczynna i bardzo kulturalna ale jedzenie to porażka. Karp z wigilijny odgrzewany jeszcze przez 3 dni , zgniły śmierdzący szczypiorek i beznadziejne śniadania. Obiady i kolacje tez pozostawiały dużo do życzenia. Jeśli ktoś lubi jedzenie z czasów PRL u to moze śmiało jechać. Barszcz i uszka okropne ryby w galerecie nie dało sie zjeść. Na ogólnodostępnym holu dwa komputery do dyspozycji gosci i gra counter strike od 18 lat krwawe mordobicie i strzelanka. Mimo uwag i próśb przez 5 dni nie została usunięta. Przydałoby sie wymienić kucharza i nie zydzic na pensji dla niego, ten to chyba pamięta czasy kaskady albo bosmańskiej.
Pokoje , odnowione ale niechlujnie po łebkach. Łazienki zrobione ale nie wiem kto tomodebral, silikon krzywo położony z dziurami i uszczerbione kafle drugiego gatunku.
Basen Ok widać ze kiedyś zależało im na jakości ,ale teraz albo żydza albo kładą łaskę.
No i jeszcze Tannenbau w wigilie . Na Boga toz to nawet nie jest kolęda !

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Olga S
Zrecenzowano: 19 września 2017

Pokoje w dobrym standardzie, przede wszystkim czysto. Łazienki bez zarzutu. Obsługa pomocna i sympatyczna. Usługi spa też godne polecenia. Piękna i cicha okolica,do plaży mały spacer ale nie można narzekać.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, alaczo1802
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017

Do ośrodka Bagińscy Spa jeździliśmy przez wiele lat i dlatego (głównie z sentymentu) wybraliśmy się tam też w tym roku. Jest to średniej wielkości ośrodek położony, ok 10 min spacerem od morza i głównej uliczki Pobierowa, w otoczeniu lasu sosnowego. Obiekt jest nie-najnowszy, ale zadbany i dobrze zarządzany. Obsługa jest miła i pomocna.

Zalety:
--> położenie i czyste powietrze
--> miła obsługa
--> kierownictwo reaguje na prośby gości - dbają o klienta!
--> basen, sauny i jaccuzi w dobrym stanie
--> różnorodność zabiegów i masaży
--> niedrogi parking strzeżony
--> dobre śniadania - dużo i różnorodnie
--> miła kawiarenka Aroma, oferująca pyszne desery lodowe
--> odnowione korytarze
--> bardzo wygodne materace i poduszki

Wady:
--> obiad - niestety jedzenie było niezbyt smaczne, bez przypraw, codziennie, przez 3 dni z rzędu ziemniak z koperkiem i mięso wieprzowe ;(

Bagińscy Spa to całkiem fajny ośrodek, oferujący odpoczynek od hałasu i zgiełku. Panuje tam fajna rodzinna atmosfera, także goście hotelowi są dla siebie życzliwi (nie zauważyliśmy nigdy jakiegoś wywyższania się).

Na pewno warto tam się wybrać :) Można odpocząć.

PS. bardzo dziękujemy Panu Edkowi, który pomógł, gdy zepsuł się nam samochód. Takie rzeczy się docenia. Dziękujemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: W ośrodku nie ma windy, warto prosić o pokoje na parterze lub pierwszym piętrze.
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Kamila-D-ska