Zrecenzowano 5 września 2018

Bardzo fajny osrodek dla rodzin z malymi dziecmi, swietnie zorganizowany dla nich czas bez wzgledu na pogode. Duzy plus za place zabaw, basen z podgrzewana woda i przestrzenne domki, zas na minus przemawia - tylko 1 lazienka ( na 9 osob) i brak restauracji na terenie osrodka.

Wskazówka dotycząca pokojów: ogolne na osrodku panowala cisza i spokoj
Dziękujemy, Jadwiga D
Zrecenzowano 5 września 2018

Obiekt doskonały, domki duże wygodne, naprawdę jest gdzie powiesić ubranie. W każdym pokoju komody i szafki nocne. Wspaniała opieka animatorów. Place zabaw i bawialnia dla dzieci super. Trochę szkoda że koniec sezonu zamyka bistro, sklep.
Kuchnia wyposażona dostatecznie no ale nie ma zmywarki.

Wskazówka dotycząca pokojów: Domki 85 m.kw. lepiej od strony wschodniej
Dziękujemy, elzsand
Zrecenzowano 4 września 2018

Super animacje i place zabaw dla dzieci. Basen z podgrzewaną wodą nawet w deszczu mogły kąpać się małe dzieci. Szkoda tylko że tak drogo. Bistro przy parkingu ok (smaczne i szybkie), ale przydałaby się Restauracja z szerszym menu. I zamawianiem przez apk./tel. :)

Dziękujemy, Michal R
Zrecenzowano 3 września 2018

W pierwszej dobie po przyjeżdzie mieliśmy problem z prądem - nie działała płyta indukcyjna i gniazdka na parterze domku, co przy 2-ce małych dzieci 'rodzi' duzy problem. Kilkakrotnie chodziłam do recepcji prosić, aby wezwano elektryka, ale najpierw mówiono, że nie wiadomo, kiedy będzie, że już go wezwano, ale ma inne miejsca, gdzie ma awarie. Dodam, że elektryk jest wynajmowany od innej firmy, a więc nie pracuje na stałe na miejscu. W końcu doczekałam się elektryka po mojej kolejnej (ostrej) interwencji na Recepcji po 24 godzinach! Skandal, żeby taki duży ośrodek musiał wynajmować elektryka??? A co, jeśli byłaby naprawde duża awaria??? Za takie pieniądze, które płacą klienci? Jednym słowem - wakacje po polsku - maksymalnie 'zedrzeć' z kleintow, nie oferując nic w zamian. Naprawdę było to żenujące... Poza tym uważam, że płacąć naprawdę duze pieniądze za pobyt, nie powinno być juz opłaty za prąd (ktrego nie miałam!!!), i za sprzątanie, dodakowo kaucja 500zł. czy jadąc do hotelu gdzieś w Europie Zachodniej lub Południowej - ktokolwiek musiał płacic depozyt (500zł)?... Przecież tego typu usługi w normalnych kurortach/hotelach/resortach są w cenie pobytu! To jest niestety typowo polskie podejście, aż przykre...To taki all inclusiv 'po polsku', nie polecam...

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Pobierowo. Super zorganizowany czas dla dzieci i dorosłych. Super obsługa i personel na który zawsze można liczyć. Domek bardzo dobrze wyposażony. Basen czysty i zadbany no i oczywiście podgrzewany. Trzy place zabaw na powietrzu i małpi gaj w budynku. Wszystko świetnie zorganizowane. Polecamy !!!

1  Dziękujemy, adam j