“Ryby wędzone i tatar”
Smazalnia Ryb U Rybaka — recenzja

Smazalnia Ryb U Rybaka
Nr 16 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)

Nie polecam nikomu tej wędzarni oszukują na rybach wędzonych i na tatarze stare nie świeże,podgrzewane non stop i mówią źe świeże wędzone przypraw też nie źałują nie polecam!

Dziękujemy, GrandTour38263918722

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

W trakcie tygodniowego pobytu "wyrobiłem" co najmniej półroczną normę spożycia ryb. Doskonała wędzona ryba - na ciepło "niebo w gębie".

Dziękujemy, Hopkirk_Mazury
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Nie polecam ryba taka sobie.Pozatym oszustwo ważą rybę wraz z tackami cytryną i surówkami.Cena jak Z kosmosu

1  Dziękujemy, Tadeusz Z
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza ryba w całym Dźwirzynie.
Bardzo miła obsługa
Zdecydowanie polecamy
Przyjazna zwierzętom
Fajne ceny

Dziękujemy, monikawR5965PZ
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Miejsce na rybkę super sporo stolików
Niestety rybka taka sobie, mocno przesuszona a ceny trochę z kosmosu

Dziękujemy, Zoran_virgo

Smazalnia Ryb U Rybaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smazalnia Ryb U Rybaka? Podziel się wrażeniami!