“Brak kultury . Za co pięć gwiazdek !!!”
Smażalnia Pirat — recenzja

Smażalnia Pirat
Nr 20 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)

Moje pierwsze wrażenie beznadziejne. Byłem razem z żoną. Gość za barem gbur
(właściciel o zgrozo) .Na pytanie ile zapłacę za dorsza bardzo się obruszył i powiedział że że zapraszając kobietę do lokalu nie powinienem się pytać o cenę. Czytając komentarze jak łupi klientów na kasę wcale mnie to nie dziwi.!!!
Nic nie zamówiliśmy na szczęście i więcej nas tam nie zobaczą. Omijajcie z daleka .!!
Klienci z Kołobrzegu

Dziękujemy, ranczo1

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie ok ale ceny z kosmosu.Facet za barem to buc do kwadratu narzuca swoje menu i bezczelnie kpi z klijentów.Ceny to jakiś kosmos niestety łupią bez litości klijenta.Toaleta gorsza niz w PRL .Brak obsługi kelnerskiej

1  Dziękujemy, Marian W
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Nie mogę nic powiedzieć o kuchni, bo gość za barem zaczął nas pouczać co powinniśmy jeść nad morzem, kiedy zamówiliśmy pizzę , bo ma ją w ofercie na barem. Okazało się że nie ma no i dalsza rozmowa pokazała, że to jakiś buc. Omijajcie tą smażalnie, są inne fajne w Dźwirzynie.

2  Dziękujemy, TurystaJ
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Potrawy ciekawie skomponowane - jadłem solę z kurkami (super), podobnie znakomite były flaczki z kalmara. Wprawdzie najwięcej kalmara było w nazwie, bo w zupie pływały jego homeopatyczne ilości, ale nie zmienia to faktu, że była pyszna (choć porcja raczej degustacyjna). Najlepsze frytki w Dźwirzynie! Lokal bez lokalu - tzn. jest tylko wiata ze stołami. Toaleta - no cóż, jest. Nie przypomina wprawdzie obiektów zgrozy rodem z dawnego PKP, ale przydałby się upgrade. Najsłabsza strona tego miejsca to czas oczekiwania na wydanie posiłku, graniczący z podejrzeniem, że o nas zapomniano, oraz (być może najistotniejsza) ceny. Smażalnia istnieje już dosyć długo i prowadzący do perfekcji dopracowali metody optymalizacji zysków. To oczywiście nic złego, że obiekt (zwłaszcza sezonowy) chce zarobić, ale to niestety widać i czuć. A gość nie lubi czuć, że płaci więcej, niż ma wrażenie, że powinien. Jest tam drogo w porównaniu do standardu i ilości jedzenia. Za 3 dania (dorsz, sola i zupa + 2 piwa i napój) zapłaciliśmy 196 PLN, siedząc na ławach typu ogródek piwny, bez obsługi kelnerskiej.
Dobra lokalizacja i daleko niosący się zapach szaszłyka są niezłą przynętą i zapewne strumień gości nie wyschnie, ale ja tam już nie wrócę. No chyba że na te frytki - mega smaczne (6 PLN).

Dziękujemy, szwolo
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

... mimo całkiem smacznego jedzenia :(

Jeśli chodzi o jedzenie - nie mam większych uwag:
pieczony dorsz bardzo smaczny, frytki jak frytki, przyczepić się można do surówek - mocno średnie.
Moja ocena byłaby zdecydowanie lepsza gdyby nie duży niesmak jaki pozostał po zapłaceniu rachunku...
Czuję się oszukana i naciągnięta, bo dostaliśmy i zapłaciliśmy (sporo więcej niż szacowałam) za, wprawdzie smaczny posiłek, ale zupełnie nie ten, który zamówiliśmy. Obsługa miła do czasu - później pani przyjmująca zamówienie doznała czasowej amnezji, a pan obsługujący kasę próbował nam wmawiać, że to my nie pamiętamy, co zamawialiśmy :/
Szkoda...

Dziękujemy, AnaiPe

Smażalnia Pirat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Pirat? Podziel się wrażeniami!